Jak dzisiaj miło na salonie . Nawet najwięksi psychopaci pisofscy przestali ujadać gromko
i arogancko , poza jednym ojcem (zal tych dzieci)
Na Info Tv sam miód z ust płynie ,prawie kochajmy się ...
Jak dzisiaj miło na salonie . Nawet najwięksi psychopaci pisofscy przestali ujadać gromko
i arogancko , poza jednym ojcem (zal tych dzieci)
Na Info Tv sam miód z ust płynie ,prawie kochajmy się ...
Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (13)