Wojtek Wojtek
638
BLOG

PO przywraca obozy koncentracyjne i getta

Wojtek Wojtek Polityka Obserwuj notkę 16

Stało się dokładnie to, przed czym przestrzegali politycy #dobrej zmiany. Różnymi subtelnymi zabiegami nowotwór UE wprowadził zasadę rozmieszczania ludzi według kryteriów stosowanych po roku 1933 na obszarze podlegającym jurysdykcji narodowo- socjalistycznej. Polegało to na izolacji osób niewygodnych i uznanych za zbędne w państwie.


Od pewnego czasu trwają wojny na terenach kontynentu afrykańskiego oraz państw z przewagą ludności kierujących się prawem koranu.

Ludność z tamtego obszaru usiłuje wydostać się z obszaru terroru i za ogromne pieniądze płacone przemytnikom zabiega o komfort życia z zasiłku wypłacanego obywatelom państw Europy Zachodniej. A że z tą migracją łączą się liczne negatywne zjawiska - administracja nowotworu UE opracowała system izolacji tych osób w ośrodkach zakwaterowania przymusowego.

Warto zastanowić się nad brakiem działań zmierzających do zlikwidowania problemu dokładnie tam - gdzie on powstaje. Widocznie jest to źródło znaczących dochodów, więc wprowadza się restrykcje na opornych...

Nowy układ polityczny ukonstytuowany w Polsce po 15 X 2023 akceptuje wytyczne UE i wycisza temat wprowadzając na terenie Polski stan zagrożenia bezpieczeństwa publicznego - czemu sprzyjają ministrowie nowej administracji.


Zatem # jedziemy ...

image

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-jest-porozumienie-przymusowa-solidarnosc-na-terenie-calej-un,nId,7220972

https://www.youtube.com/watch?v=gfEe2fGpbBY

Wojtek
O mnie Wojtek

O mnie świadczą moje słowa...  .

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka