Okazuje się, że w jednym z budynków ministerialnych wandale wyszarpali ze ściany budynku pamiątkowe tablice wiążące się z historią Narodu Polskiego...
https://www.youtube.com/watch?v=Ni1dqEhzdrM
Jaka jest prawda ?

za:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-symbol-polski-walczacej-zerwany-ze-sciany-ministerstwa-resor,nId,7291433#parametr=polecamy


Komentarze
Pokaż komentarze (2)