Grupa działaczy społecznie broniących granic została w Berlinie pobita przez niemiecką policję.
Kochani Ruch Obrony Granic wzywa patriotow dzis 17.06.2026 o godz 14.30 przed szwabski konsulat we Wroclawiu ul.Podwale 76 z flagami i slowami Roty .Kto moze to zapraszamy Potrzebujemy Waszej aktywnosci ????????????
Zadzwoncie do znajomych i zabierajcie kogo sie da
https://www.youtube.com/watch?v=-5awIGTnutw



Komentarze
Pokaż komentarze (14)