30 obserwujących
5171 notek
1848k odsłon
211 odsłon

Wicepremier Mateusz Morawiecki dzisiaj w TV TRWAM oraz Radio Maryja

Wykop Skomentuj2

Dzisiaj w Rozmowach niedokończonych gościem programu będzie Mateusz Morawiecki.

Jak wiadomo, w dniu 7 grudnia 2017 premier Beata Szydło złożyła dymisję z urzędu w związku z koniecznością dokonania stosownych zmian w zakresie zarządzania państwem. Wicepremier Mateusz Morawiecki został zaproponowany jako kandydat na prezesa Rady Ministrów RP.


Spotkanie rozpocznie się dzisiaj, 8 grudnia 2017 o godzinie 18:15 w studio TV TRWAM i będzie kontynuowane o godzinie 21:30 na antenie Radio Maryja. Tradycyjnie audycja trwa niemal do północy a widzowie oraz słuchacze mają możliwość zadawania pytań wprost na antenie.

Myślę, że dobrą tradycją jest zapraszanie polityków do tej rozgłośni od samego początku jej założenia. Wkrótce po zakończeniu emisji, program jest udostępniony w archiwum Radio Maryja w zakładce "Rozmowy niedokończone".

image

"Za długo dyskutujemy o rekonstrukcji rządu – uznała premier Beata Szydło. Jak mówiła, sama zapowiedziała zmiany, przygotowała propozycje i je przedstawiła. „Ten okres był zbyt długi i chciałabym, żeby się zakończył” /.../ przedłużanie tematu rekonstrukcji „szkodzi Polsce”, http://nczas.com/wiadomosci/polska/premier-szydlo-ma-dosc-i-mowi-wprost-to-szkodzi-polsce/ .


Przedwczoraj gościem Rozmów niedokończonych była premier Beata Szydło i zdecydowanie opowiedziała się za koniecznością dokonania stosownych zmian w składzie Rady Ministrów a także o skutkach personalnych tych decyzji. Wyjaśniła, że złożyła propozycję rekonstrukcji rządu jakiś czas temu i niepotrzebnie ten wniosek jest przeciągany w czasie w zakresie podjęcia władczych decyzji.

Wczoraj w godzinach wieczornych ogłoszono o dymisji pani premier z zajmowanego urzędu prezesa rady ministrów (premiera) polskiego rządu.

Beata Szydło zapewniła, że każdy członek zespołu ma ściśle określone zadania - po wykonaniu których trzeba zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami a polityka nie jest przechowalnią dla "zużytych" ministrów. Państwo nie może prawidłowo funkcjonować w sytuacji, gdy nie dokonuje się zmian kadrowych wynikających z konieczności realizacji zadań bieżących.

Należy mieć nadzieję, że kandydatura Mateusza Morawieckiego na urząd premiera spełni nadzieje polskiego społeczeństwa w zakresie realizacji poprawy bytu materialnego polskiego społeczeństwa...
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka