24 obserwujących
205 notek
199k odsłon
  404   0

Doniesienia z frontu V ... odc 3.

Gerd Altmann
Gerd Altmann


 https://youtu.be/380DLg-nAqI,  https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w
3.    Skuteczność preparatów  P*zera, Mo*ny i As*raze*ki nie tylko była manipulowana, ale także  była badana tymi samymi   testami PCR, obarczonymi fundamentalnymi błędami  jak a) wysokie progi cykli stosowane w  badaniach; oraz b) wady projektowe  testów RT-qPCR identycznych lub wzorowanych na tak zwanym „teście Drostena”.   Badania  fazy 3 lub 2/3 powinny mieć status zakażenia potwierdzony przez odpowiednie sekwencjonowanie.   :  https://www.docdroid.com/w7hXHSE/wodarg-yeadon-ema-petition-pfizer-trial-final-01dec2020-en-unsigned-with-exhibits-pdf#page=8  Exhibit A i B

                  Stosowanie niewiarygodnych testów PCR na skalę masową na całym świecie i   wykorzystywanie  ich przez  rządy jako, nieustępliwą i celową strategię, wspieraną przez odpowiednio wyselekcjonowanych doradców naukowych zasiadających w  radach ds bezpieczeństwa i zdrowia publicznego rzadów i  ministrów zdrowia publicznego  itp.  urzędach i oczywiście   media publiczne i inne  dominujące w mainstream media, w celu propagowania alibi dla wzięcia Kowalskich świata pod but,  pozbawiania wszystkie co posiadają – rodziny,  godności,  praw i wolności, zdrowia fizycznego i psychicznego, podstaw ekonomicznych do egzystowania, przejmowanie  kontrolii nad każdym aspektem życia poprzez szalone restrykcje, absurdalne przepisy prawa, inwigilację i  cenzurę.
               To propaganda najpotężniejszych lobbystów na świecie – firm farmaceutycznych, fundacji gatesów, rokefelerów, shwabów i sponsorowanych przez nich  WHO i Gavi i inn. nie tylko wykreowała światową  pan*emię, ale także konsekwentnie  zmonopolizowała  całkowicie informacje dot. wi*usa, szc*pionek i szc*pień, dzięki wdrożonej cenzurze przez  gigantów internetowych jak Google, FB, YT, Twittera,  etc i uzależnianie od dekad  mainstrem mediów od pieniędzy z  reklam firm farmaceutycznych.  Z nieznych  powodów   rządy krajowe aktywnie biorą udział  w tym procederze i działają przeciwko obywatelom,  umożliwiając sukces   tego przekrętu stulecia jeśli nie tysiąclecia. Jeśli nawet pobieżnie przeanalizujemy działania rządów, to  mają one  jeden scenariusz,  tę samą chronologię i terminy wprowadzania restrykcji lub poluzowywań, etc.a te szalone i psychopatyczne działania  „potwierdzone” pseudonaukową retoryką i  żąglowaniem statystykami „przypadków” i zgonów.
                    Dzisiaj – 12 stycznia 2021r. -  ilość „ przypadków” od początku fakedemii 91 636 232  w stosunku do globalnej populacji 783 344 757 tj. 11,7 %  „przypadków” przez ponad 10 m-cy. Ilość zgonów 1 961 022 tj. 0.25%.
                   Jeśli zgodnie z szacunkami fałszywych pozytywnych wyników testów PCR ( z oficjalnych oświadczeń na podstawie badań - WHO , FDA, CDC to 60 -90%  - przeciętna 75 %) urealnimy te statystyki zachorowań to mamy  490 225 zachorowań  na całym  globie! Tylko w Polsce prawdopodobnie w każdym sezonie grypowym jest więcej zachorowań na grypę!  
https //www.worldometers.info/coronavirus/#countries live.
 https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=populacja+ziemi+licznik


                  Poniżej  fakty z oficjalnych stron Internetowych instytucji regulujących dopuszczenie leków, WHO, firm farmaceutycznych, a także z publikowanych badań naukowców i wypowiedzi  prominentnych naukowców w dziedzinie epidemiologii, wirusologii i imunologii, etc, (którzy nie uwiarygadniają każdego stanowiska, a mają swoje i konsekwentnie je przedstawiają,  dlatego generlnie nie można ich znaleźć na YT, FB czy Twitterze).  


    Możliwość, że RNA wi*usa integruje się z ludzkim genomem nie jest  przypuszczeniem czy spekulacją.  Jak donosiłam w poprzedniej notce,  w Australii rząd zerwał umowę z firmą CSL na 51 milionów dawek  preparatu mRNA,    ponieważ w I fazie  badań kilku lub kilkunastu woluntariuszy miało pozytywny test na HIV-1. W mediach australijskich podano   lakoniczną informację, że wraz z kodem mRNA kolca co*ida, preparat zawierał  kilkanaście kawałków sekwencji genetycznej  HIV – 1.  Nie oznacza to  infekcji tym  wi*usem, nie tłumaczy jednak  –  dlaczego testy są pozytywne na HIV - 1  i co ajważniejsze – czy  kawałki sekwencji genetycznej HIV – 1 łączą się  z DNA gospodarza i jeśli tak, jakie bedą ewentualne konsekwencje w przyszłości dla zdrowia  tych ludzi.
https://www.csl.com/news/2020/20201211-update-on-the-university-of-queensland-covid-19-vaccine


    12.12 2020 opublikowano preprint badania  oczekującego na weryfikację; (...) zbadaliśmy możliwość, czy RNA SARS-CoV-2 można poddać odwrotnej transkrypcji i zintegrować z ludzkim genomem (...) Na poparcie tej hipotezy znaleźliśmy chimeryczne transkrypty składające się z wirusów połączonych z sekwencjami komórkowymi w opublikowanych zestawach danych hodowanych komórek zakażonych S*RS-co* i pierwotnych komórek pacjentów (z Wuhan - dopisek mój), zgodnie z transkrypcją sekwencji w*rusowych zintegrowanych z genomem. Aby eksperymentalnie potwierdzić możliwość retrintegracji wirusa (z DNA człowieka – dopisek mój), opisujemy dowody na to, że RNA S*RS-co* może podlegać odwrotnej transkrypcji w ludzkich komórkach przez odwrotną transkryptazę (RT) z elementów LINE-1 lub przez RT HIV-1, a  te sekwencje można zintegrować z genomem komórki, a następnie poddać transkrypcji.(...) źródło; https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.12.12.422516v1

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości