Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
6 obserwujących
234 notki
134k odsłony
532 odsłony

Oto Policjant z kraju prawa i spokoju społecznego

Wykop Skomentuj23

image

Nasi Policjanci w Ontario są dobrze wyposażeni i dobrze wyszkoleni. Myślȩ też że ich selekcja podlega jakiemuś kryterium sprawności fizycznej ale również psychologicznej. Nasi policjanci są bardzo grzeczni i usłużni.

Spełniają oni u nas rolȩ struży prawa i dlatego całe ich wyposarzenie które składa siȩ ze sporego kalibru spluwy, kamizelki kuloodpornej i tych róznych urządzeń zaczepionych do pasa, które zawieraja oczywiscie amunicjȩ kajdanki i wiele innych narzȩdzi pzrydatnych do obezwładniania nieposłusznego delikwenta.

Zgdaje mi siȩ ze nasz Policjant jest nietykalnym, ale sam jego wyglad np. ciȩżkie buty i to całe wyposażenie służbowe zniechȩcają zwykłego obywatela do wchodzenia z Policją w jakiekolwiek dyskusje. Kiedy widze takiego czasami w McDonald’s to naprawdȩ budzi on respect i lekki dreszczyk strachu.

 Oczywiście ten sporej wielkości pistolet którego nie sposób niezuważyc może podobno  być użyty tylko w warunkach uzasadnionych. Tudzież zanim sie dotknie Policjanta lub sie go pchnie czy coś w tym rodzaju lepiej to przemyśleć i każdy w Kanadzie wie że przepychanka z Policjantem może stworzyć okoliczności takie w których Policjant uzna użycie pałki lub broni za uzasadnione. Na dwoje babka wróżyła, trzeba być raczej ostrożnym.


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo