Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
6 obserwujących
233 notki
134k odsłony
427 odsłon

Holocaust Survivor Michael Cohen, lat 52.

Wykop Skomentuj35

image


Micheal Cohen zeznawał dziś przed Kongresem USA w sprawie różnych tam sprawek i tzw afer związanych z Donaldem Trumpem, co jest częścią kampanii przygotowan Demokratów do impeachmentu Donalda Trumpa.

Michael to były osobisty prawnik Trumpa, który za kilka miesięcy ma iść odsiedzieć karę więzienia, za poprzednie kłamstwa przed Kongresem, oskarżony (udowodniony) jest również o kłamstwa w różnych zeznamiach finansowych oraz za fałszowanie dokumentów. I coś tam było jeszcze, ale to nie jest to tutaj takie ważne.

Dużo ciekawych wątków przewinęło się przez to przesłuchanie. Polecam obejrzeć samo przesłuchanie wszytkim członkom naszych Komisji Sejmowych, po to żeby się uświadomić jak to robią w Ameryce;  z kolei badaczom Holcaustu i stosunków Polsko-żydowskich polecam ten urywek z przesluchania w którym Micheal Cohen (ja już po nazwisku rozpoznałem że to żyd) oznajmił Komisji Kongresu USA, ze on ocalał w Holocauscie mówiąc “I am Holocaust Survivor”.

Wedlug Wikipedii Micheal Cohen urodzil sie w Sierpniu 1966, czyli ponad 20 lat po wyzwoleniu Aushwitz. Toteż jest ciekawe w którym obozie zagłady jego mama miała przyjemność spędzac czas między zakończeniem II WŚ i dniem urodzenia się Michaela.

Wykop Skomentuj35
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale