18 obserwujących
302 notki
211k odsłon
  442   0

Quo vadis, Polsko?

Rząd PiSu chce podpisać umowę CETA, szkodliwą dla polskich rolników, polskiego społeczeństwa, bo sprowadzającą nam żywność  z udziałem GMO, poddającą polskie prawo dyktatowi zamorskich korporacji, ubezwłasnowalniającą nasze państwo.

Rzad PiSu, któremu zaufaliśmy, że będzie realizował nasze polskie interesy, jest głuchy na protesty i argumenty i prowadzi nas drogą poddania się nie naszym interesom.

Grupa Wyszehradzka może z powodzeniem zablokować, albo przynajmniej powstrzymać tę umowę, może wyłączyć z niej żywność nie spełniającą standardów unijnych i polskich. Tak bardzo nie mamy nic do powiedzenia, że musimy słuchać szkodliwych dla nas wytycznych tych, którzy chcą narzucić nam i całej Europie swoje interesy?

Jeśli GMO wejdzie do polskiego rolnictwa to już nigdy, nigdy się tego nie pozbędziemy!!!!

Dokąd nas prowadzisz, Rządzie PiS?

W sobotę Polacy protestowali w Warszawie przeciw CETA. Jeszcze w zbyt małej liczbie, jeszcze do Polaków nie dotarła rzetelna informacja o skutkach CETA. Ale w końcu dotrze. I co wtedy powiecie Polakom politycy PiSu?

Polacy Wam zaufali, przysięgaliście bronić polskich interesów z Bogiem na ustach. Jak to się ma do obecnej sytuacji? Gdzie Wasze polskie i ludzkie sumienie?

W sobotę również odbyła się na Jasnej Górze Wielka Modlitwa Pokutna narodu polskiego, oczyszczenie przed mającym nastąpić 19 listopada aktem Intronizacji Jezusa Chrystusa, zakończona Wielkim Egzorcyzmem nad Polską.

Miejmy nadzieję, że pomoże otrząsnąć się polskim politykom i wskaże im właściwą drogę.

Słowa egzorcysty, księdza Glasa:

"Rozkazuję wszystkim groźbom skierowanym przeciwko ekonomicznej, politycznej i narodowej stabilności na tej ziemi, żeby były unicestwione, w imię Jezusa Chrystusa.
Powstrzymuję każdy diaboliczny zewnętrzny wpływ na nasz kraj, w imię Jezusa.
Łamię każde porozumienie zawarte pomiędzy zewnętrznymi demonicznymi wpływami a tymi, którzy są odpowiedzialni za nasz naród",

powinny dać do myślenia i skłonić do decyzji zgodnych z interesem Polaków.

Przychodzi mi tu na myśl wielkie wołanie papieża Polaka o ludzi sumienia. Czyżby był to głos wciąż wołający na pustyni?

Dzisiaj jest ta ważna rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową i warto wrócić do Jego nauczania, które było prekursorskie. Jan Paweł II przygotowywał nas do starcia dobra ze złem, z którym mamy dzisiaj do czynienia.

Czy wciąż jesteśmy Jego uczniami?

@Daani, w jednym z komentarzy celnie zauważyła, że taki egzorcyzm powinien być odprawiony na Wiejskiej, przed posiedzeniami  polskiego sejmu. Może wtedy byłyby tam realizowane nasze interesy a nie prywata i zdrada.

Przypomina to czasy przedrozbiorowe, kiedy zdrada i prywata doprowadziła do unicestwienia polskiego państwa i strasznych konsekwencji tego, nie tylko dla Polski ale i dla całej Europy.

Brak silnego polskiego państwa zaowocował dwiema strasznymi wojnami i ich skutkami, dla nas szczególnie bolesnymi i długotrwałymi.

Dzisiaj stoimy też przed wyborem, który będzie miał skutki na długie lata, a może już na zawsze.

Dokąd nas prowadzisz Rządzie PiSu?

Quo vadis, Polonio?

Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale