Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
6 obserwujących
141 notek
49k odsłon
  284   0

Sztuka uwodzenia, Jak skutecznie, ale też dyskretnie poderwać faceta?


Podrywanie to normalna chęć zwrócenia uwagi naszego obiektu zainteresowania na naszą osobę. Każdy z nas opanował ją w mniejszym lub większym stopniu, lecz nie należy to do rzeczy prostych. Często możemy zamiast zainteresowania wywołać niechęć osoby, która nam się podoba. Uwodzenie jest sztuką, to jedna z najtrudniejszych umiejętności. To co robią mężczyźni w tym celu różni się od tego co mogą zrobić kobiety. Nam nie wypada robić wszystkiego tego co im. Mogłoby wydawać się, to zupelnie absurdalne, ale my musimy często równie dużo" nachodzić się" jak i mężczyźni, by wzbudzić ich zainteresowanie. Pamietajmy jednak, że by w nim wzbudzić zainteresowanie naszą osobą, nie wolno przesadzić, bowiem jedną z wielu rzeczy ktorych facet nie znosi to brak swobody.

Musimy zwracać na siebie uwagę w sposób zdecydowany, ale dyskretny. Pokazując naszą niezależność i ciekawą osobowość, to one sprawią , ze facet zacznie zwracać na nas uwagę. Oczywiście pomijając nasz wygląd i dbałość o szczegóły, każda kobieta powinna dbać o to, ponieważ to one przyciągają wzrok mężczyzny. To wszystko sprawi, że sam zapragnie zabiegać o nasze względy. Jakby na to nie patrzeć uwodzenie przypomina grę strategiczną, więc trzeba opanować jej zasady. Nie istnieje kobieta odporna na urok mężczyzny, tak jak i mężczyzna odporny na wdzięk kobiety. Takich mężczyzn po prostu nie ma, no chyba, że interesuje ich drugi facet. O tym czy mężczyzna będzie nami zainteresowany zależy wyłącznie od nas samych. Lepiej bedzie jednak, gdy będziemy go uwodzić w sposób dyskretny, by nawet tego nie zauważył, że jego zainteresowanie naszą osobą to nasza sprawka.

Mężczyźni lubią być przekonani, że fakt ten to ich zasługa, w tym celu muszą się napracować by odpowiednio nas docenić. Uważają, że im bardziej musieli starać się o nasze względy, tym więcej jestesmy dla nich warte. Poza tym , istnieje mniejsze ryzyko, że ktoś im nas odbierze. Myślenie, że facet doceni łatwą zdobycz jest błędem, no chyba że nie szuka poważnej relacji, tylko sex bez zobowiązań. Najważniejszą zasadą uwodzenia, jest spowodowanie by to nasz obiekt zainteresowania zaczął nas obserwować, nie mając pojęcia, że to my pragniemy być z nim. Kiedy przejmiemy kontrolę nad sytuacją, wtedy facet przejmie inicjatywę i będzie mial, wrażenie, jakby to on zdobywał nas. Każdy mężczyzna czuje się komfortowo, gdy to on jest stroną dominującą, czyli uwodzącą. Oni są o wiele skuteczniejsi w działaniu, gdy mają świadomość, że samodzielnie kontrolują własne życie emocjonalne. Dlatego bardzo ważne jest, by miał on świadomość, że to on zdobywa nas, a nie odwrotnie.

Gdy nam się ktoś podoba nie należy mu tego okazywać wprost, okazujmy mu zainteresowanie ale bez przesady. Większość mężczyzn nie znosi gdy kobieta się za nimi ugania, odbierają to za natrętne z jej strony, a to działa zniechęcająco na wielu z nich. Czując presję ze strony kobiety uciekają, ponieważ większość z nich nie jest gotowych na poważny zwiazek. Gwałtowna namiętność na początku znajomości, to często jednorazowy incydent, który się szybko zakończy. Nie należy zbyt latwo ulegac urokowi chwili, ponieważ mężczyźni to zauważają i nie działa to na naszą korzyść. Desperacja w podejmowaniu decyzji o zbyt szybkim współżyciu z nowo poznanym mężczyzną jest błędem, który może kosztować nas stratą naszych szans na związek z nim. Lepiej pokierować sytuacją, tak by to on postanowił nas zdobyć. W tym celu należy całą strategie uwodzenia rozpocząć od nawiązania z nim kontaktu, powinien on wygladac na całkowicie przypadkowy i spontaniczny, to nas do siebie zbliży. Może to być uśmiech, radosne spojrzenie,czy kilka miłych słów np. o pogodzie.

Następnie okażmy mu swoje zainteresowanie, słuchając o czym mówi, prowadzimy konwersację, śmiejmy się z jego żartów, pokażmy mu, że nam imponuje. Mężczyźni lubią się czuć ważni dla kobiety, którą się interesują. Wspólna rozmowa bardzo zbliża, gdy jest odpowiednio poprowadzona. Nie zapominajmy jednak o fakcie, że mężczyzn pociąga kobieta pewna siebie, z dystansem do samej siebie i ciekawa świata. Warto być trochę tajemniczą, nie zanudzajmy go zbyt wielką ilością informacji na swój temat. Gdy oficjalnie zaprosi nas na randkę, przyjmijmy propozycje. Pozwólmy mu by nam schlebiał, nadskakiwal i zabiegał o nas, okazując mu że jest jedynym mężczyzną , z którym chcemy być. Będzie realizował w ten sposób swoją strategię łowcy. Mamy okazję się tu lepiej poznać, nie opowiadajmy mu jednak całego naszego życiorysu. Uchylmy mu rąbek tajemnicy, ale nie zasypujmy go zbędnymi informacjami.

Mężczyźni uwielbiają odkrywać nas sami, to rozbudza w nich zainteresowanie i tracą dla nas głowę. Ciekawość jaką wzbudzimy w nim , nie da mu spokoju, będzie chciał dowiedzieć sie o nas jak najwięcej. Odpowiadajmy mu na jego pytania, pozostawiając jednak miejsce na niedopowiedzenia. Również podejście do seksu w niczym nie zmienia się od lat, lepiej unikać go na pierwszej randce, wzniećmy płomień, ale unikajmy pożaru. Przyjdzie na to czas później. Pokażmy mu własną niezależność, pewność siebie, ale nie dominację. Żaden mężczyzna nie lubi chlopo-bab! Kobieta pewna siebie, o wysokiej samoocenie, zadbana, z własnymi pasjami, działa jak wabik na mężczyzn. Do takiej kobiety mężczyźni lecą jak ćmy do światła. Rozmawiając z nim słuchajmy o czym mówi, zwracajmy uwage na szczegóły, o których mu później wspominamy mimo chodem. Zwrócimy tym jego uwagę na siebie, bedzie tym zachwycony. To wszystko sprawi, że będzie pewien własnego wyboru, a nasza znajomość nie skończy się na jednej randce. Drodzy panowie pamiętajcie, że my wam tylko troszkę pomogłyśmy podjąć słuszną decyzję.

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale