fot. screenhot/YouTube
fot. screenhot/YouTube

Górski parodiuje Dudę i Morawieckiego. Przy okazji uderza w Polsat

Redakcja Redakcja Humor Obserwuj temat Obserwuj notkę 65
"W ramach zbliżającego się cyklu pożegnań do Andrzeja przychodzi Mateusz z nietypowym prezentem. W zamian otrzymuje ciekawą propozycję jak się wykaraskać z hucpy z rządową większością, co więcej — wykaraskać z twarzą…" - tak zapowiada nowy skecz Robert Górski. Kabareciarz nie kryje żalu, że Polsat nie pokaże już jego żartów.

Nowy skecz Młodych i Moralnych

Skecz nosi tytuł "Z Andrzejem na nartach”. Mateusz przynosi Andrzejowi prezent "żeby nowa władza nie zniszczyła tego, co myśmy zniszczyli". Andrzejowi najbardziej podoba się karton z tego prezentu. Ale ma ciekawą propozycję dla Mateusza. I może w tym odegrać rolę "Masa".

Posłuchaj skeczu Roberta Górskiego:


Górski pisze o cenzurze

Robert Górski publikując na Instagramie link do skeczu, pisze, że "na razie to jedyna forma, w jakiej możecie zapoznać się z ocenzurowaną twórczością Młodych i Moralnych". Kabareciarz robi aluzję do decyzji Polsatu, który tuż przed wyborami wstrzymał emisję nowych odcinków programu "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" i nie przywrócił jej po 15 października. Stacja argumentowała, że nie chce, by fragmenty skeczów były wykorzystywane przez jakikolwiek podmiot sporu politycznego.

We wcześniejszym wpisie Robert Górski zapowiadał, że przez przynajmniej cztery lata kadencji obecnego rządu zamierza jeszcze ostrzej komentować sytuację polityczną w Polsce.  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju obiecuje, że od teraz to Donald Tusk będzie celem jego żartów. Więcej przeczytasz o tym tutaj:


ja

Na zdjęciu kadry zdjęciowe z kabaretu Młodzi i Moralni, fot. screenhot/YouTube

Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj65 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości