fot. X/Daria Brzezicka
fot. X/Daria Brzezicka

Będzie ślub, Protasiewicz oświadczył się Brzezickiej. Wybrał wyjątkowe miejsce

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 59
Były wicewojewoda dolnośląski Jacek Protasiewicz oświadczył się swojej ukochanej Darii Brzezickiej. Jako miejsce ceremonii wybrał katedrę w Vallettcie na Malcie. Studentka prawa pochwaliła się w sieci pierścionkiem i zdjęciami z wydarzenia.

Jacek Protasiewicz się oświadczył

Związek 57-latka z 22-latką trwa podobno od dwóch lat, ale dopiero niedawno para zdecydowała się dokonać coming outu. Po serii ubiegłotygodniowych wpisów Protasiewicza, w których bezceremonialnie rozprawiał się z tymi, którzy komentowali jego "miłosne" tweety, a które zaowocowały jego dymisją z funkcji wicewojewody, polityk postanowił odpocząć i poleciał z ukochaną na Maltę.

Tam postanowił się oświadczyć. – Nawet się ucieszyłem, że pan premier Donald Tusk odwołał mnie z funkcji wicewojewody, bo umożliwił mi w ten sposób tygodniowy pobyt z Darią na Malcie. Na Malcie kupiłem pierścionek zaręczynowy i się oświadczyłem. Oświadczyny zostały przyjęte – ujawnił w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Protasiewicz.\


Daria Brzezicka powiedziała "tak"

Daria Brzezicka pokazała zdjęcia, po których nie ma wątpliwości, że oświadczyny zostały przyjęte, a zaręczynowy pierścionek musiał kosztować niemało. 

Chociaż para zmaga się z hejtem, z powodu 35 lat różnicy między narzeczonymi, to Brzezicka ma wsparcie w rodzinie. Powiedziała "SE", że jej mama "kibicuje córce, szczególnie, że związek trwa już dwa lata". Studentka na sama także poznała rodzinę polityka. Pierwszą żoną Protasiewicza była politolog Patrycja Matusz, z którą ma syna Piotra. W 2019 małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Daria Brzezicka szukała szczęścia w polityce

Daria Brzezicka w ostatnich wyborach samorządowych próbowała swoich sił w polityce, startując jako kandydatka do Rady Warszawy z Białołęki z ramienia Trzeciej Drogi, ale nie uzyskała mandatu. W kampanii wspierał ją m.in. Tomasz Lis. W mediach zasłynęła krytyką Oskara Szafarowicza, jakby nie było, kolegi ze studiów  — zainterweniowała do władz Uniwersytetu Warszawskiego o dyscyplinarne usunięcie go z uczelni w związku z jego komentarzami po śmierci syna Magdaleny Filiks. Obecnie poza pielęgnowaniem związku z Protasiewiczem skupia się na studiowaniu prawa.

ja

Na zdjęciu oświadczyny na Malcie, fot. X/Daria Brzezicka

Czytaj także:Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości