85 obserwujących
3152 notki
1798k odsłon
500 odsłon

Wspomnienie o blogerze Kejowie

Wykop Skomentuj2

    Wojciech Stefan Jaroń, publicysta pisma "Rurociągi", znany jako bloger Kejow, zmarł w lutym 2013.  Mimo, że był autorem 2110 notek w Salonie24, ponad 750 wpisów w Blogmediach24 oraz 356 tekstów w Nowym Ekranie, jego śmierć przeszła w blogosferze bez echa.

  Ja sama dowiedziałam się o niej dopiero 19.06. podczas spotkania z naczelnym redaktorem "Rurociągów", Witoldem Michałowskim,  Wspomniał on o swych współpracownikach, którzy niedawno odeszli.  Później w sieci znalazłam nekrolog  /TUTAJ/.  Zauważyłam oczywiście, że Kejow od października 2012 nie napisał nic nowego, ale przypisywałam to chorobie, na która się uskarżał od dawna.  Zmarł 8 lutego 2013 w wieku zaledwie 58 lat.

  Wydaje się, iż w żadnym portalu nie ukazało się wspomnienie o nim.  Znalazłam tylko wzmiankę na blogu Andera w S24.  Bloger Polaczek pytał się, czy to prawda, że Kejow zmarł.  Ander odpowiedział, iż nie wie.  Jest to przykre, gdyż sam Kejow na swoim blogu poświęcał dużo miejsca wspominaniu mniej lub bardziej znanych zmarłych.  Główną tematyką jego wpisów były jednak kwestie związane z paliwami, energią , rurociągami oraz energetyką.

  Miałam okazję poznać go osobiście na kilku imprezach organizowanych przez Salon24 i Nowy Ekran.  Był bardzo sympatycznym człowiekiem.

  CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !!!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale