Blog
głos emerytki, ADMINISTRACJO, PRZEGINASZ !!!
elig
elig jestem na emeryturze
73 obserwujących 2835 notek 1498409 odsłon
elig, 24 czerwca 2018 r.

Katastrofa polskiej drużyny - jak zaszczuć naszych piłkarzy

1842 29 0 A A A

  Jest teraz osiemdziesiąta minuta meczu i Kolumbia prowadzi z Polską 3:0. Nie ma co się łudzić - odpadamy z Mundialu, zwłaszcza wobec remisu Japonia - Senegal 2:2. Wcześniej z tymże Senegalem przegraliśmy 2:1. Po tamtym meczu bloger Koteusz napisał {TUTAJ}:

  "Lewandowski po meczu nagadał, że nasi czegoś się tam przestraszyli. Czego? Piłki? To po kiego chuja zgodzili się grać w reprezentacji naszej piłki kopanej?

Przed meczem nasi nagadali, że mają sposób na Senegal. No to ja skomentuję to tak: W ten oto sposób skompromitowało się przynajmniej kilka osób! Przy okazji zaczynam wierzyć, że Senegal wyjdzie z grupy.

A jeśli Polacy w kolejnym meczu (z Kolumbią? a później z Japonią?) na początku meczu nie strzelą sobie samobója, to pewnie będą mieli okazję przejść do dalszej fazy rozgrywek; ale wątpię w to po dzisiejszym obrazie gry. ".

  Teraz jest jeszcze gorzej. Pozostaje jednak pytanie: Czego przestraszyli się polscy piłkarze? Co ich sparaliżowało? Sadzę, iż zaszkodziło im ciężar odpowiedzialności. Wokół naszego udziału w Mundialu rozpętano nieprawdopodobną wręcz kampanie patriotyczno - reklamową. W ostatnich dwóch tygodniach stała się ona wręcz nie do wytrzymania. Nie sposób było otworzyć lodówki by nie wylazł z niej piłkarz z biało-czerwoną flagą. To strach przed porażką odebrał siły naszym zawodnikom. Nie zdziwię się, jeśli zagrają oni dobrze w ostatnim meczu z Japonią, od którego nic już nie zależy.

  Lepiej by było nie nadymać tak tego balona, zmniejszyć, a nie zwiększać presję na piłkarzy i trenera. Umiar mógł się opłacić, zwłaszcza, że to już trzeci podobny przypadek, gdy histeryczna kampania skończyła się widowiskową klapą [wynik 3:0 utrzymał się do końca].

 

Opublikowano: 24.06.2018 22:14.
Autor: elig
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

stara, tłusta, goła i wesoła (http://naszeblogi.pl/blog/196) (http://niepoprawni.pl/blog/6206) (http://obiektywnie.com.pl )

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @obiboknawlasnykoszt   Zacytowałam przecież ten tekst Ja z Gdyni, dając aktywny link. ...
  • Interpol: Meng zrezygnował ze stanowiska szefa organizacji2018-10-07, 21:06"Dziś, w niedzielę...
  • @abelart    Dziękuję.  Już poprawiam.

Tematy w dziale Sport