Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
25 obserwujących
1854 notki
426k odsłon
447 odsłon

Maska ochronna antykrono..., zrób to sam.

Wykop Skomentuj14Czy te komercyjne maski rzeczywiście chronią przed zawirusowaniem? - Nie wiem ale robią wrażenie, a na poczuciu bezpieczeństwa i wrażeniach państwo stoi.

Aktualne ceny takich masek są szalone, więc mam pomysł dobry dla oszczędnych.

Moja maska jest znamienna tym, że bierzemy serwetkę, chustkę, czy inną szmatkę; składamy ją na pół (po przekątnej lub w prostokąt) i w miejscu złożenia dajemy, w środek gumę od majtek. Ta guma jest związana tworząc okrąg. Jedna część gumy (ta w serwetce) idzie na nos, druga pod brodę, a dwie pozostałe zakładamy na uszy. Jeżeli jakieś części gumy (te podtrzymujące serwetkę) słabo trzymają serwetkę, to można je do niej przyczepić jakimiś spinaczami, czy zszywkami.

I tyle patrz na rysunek:

image

To pozwala nam praktycznie za darmo się zabezpieczyć, zawsze świeżą osłoną, dowolnie wybraną, bez łachy opresyjnego państwa.

Ta maska nadaje się do wszelkiej homologacji i homogenizacji dla homoidów. A jednocześnie jest konkurencją dla produktów dostępnych dotąd w szalonych cenach.
Jeśli podobało się, to daj mi tipsa w krypto.Dla purystów też jest oferta:

image
Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale