Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
1998 notek
455k odsłon
285 odsłon

Wykład o wojnie segmentowej

Wykop Skomentuj2

Zwykle sobie folguję z żartami, ale w tej notce nie żartuję.

To jest wykład eksperta (matematyka) w systemach bezpieczeństwa kraju. Wpierw mowa o ogólnych zagrożeniach, a potem przechodzi do zagrożeń biologicznych.  Dowiadujemy się tego, o czym nam nie powiedział polski rząd.

Dla orientacji w temacie wrzucam kilka grafik z prezentacji:

image

image

image

image

image

image

Poniżej mamy cały wykład/wywiad, zawierający omówienie powyższych problemów z grafik:


Moje wątpliwości i uwagi to:

  • Dlaczego państwo ukrywa przed obywatelami taką wiedzę? Czy politycy z niej korzystają? A jeżeli -nie to dlaczego, czyżby korupcja od organizacji terrorystycznej?
  • Najprawdopodobniej wojnę wywołają nie tyle państwa, co potężne organizacje terrorystyczne. -Jakie? Gdzie jest nasz wywiad? - Bo inaczej nie będziemy mieli już państwa polskiego !!!
  • Uwaga na adjurvanty i modyfikacje ludzkiego DNA dla uzyskania sektorowej kompatybilności z wirusem. Czyli mówimy o ludzkim GMO. To GMO można nam zaimplementować różnymi drogami np. via szczepionki.
  • Uwaga na atak miksem z fosgenem (ze spalarni śmieci).
  • Do uproszczonych, ale miarodajnych analiz skutków ataku biologicznego rząd powinien wykorzystywać aparat prawdopodobieństwa warunkowego zupełnego. Oraz wykorzystać warto firmy specjalistyczne do badania opinii publicznej, bo one potrafią zanalizować skutki pandemii, ale trzeba je przestawić.
  • Kogo reprezentuje rząd PiS: Polskę, czy firmy farmaceutyczne?
  • Banki islamskie, ze swoim halal, mogą być bezpieczniejszą konkurencją dla banków rotszildowskich z ich lichwą. Może polskie firmy powinny tu szukać ratunku?Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale