Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2178 notek
480k odsłon
219 odsłon

Inwigilacja całkowita każdego kierowcy przez skarbówkę

Wykop Skomentuj19

Nie ma takiego łajdactwa, którego nie dopuściłby się każdy rząd, dla dopełnienia swoich wydatków.

Rząd działa coraz bardziej totalitarnie - bo może !!!

Pod osłoną innych atrakcji wyborczych i kłopotów materialnych ludzi, wolny (od kontroli obywateli) rząd stanowi coraz bardziej restrykcyjne prawo, bez ograniczeń swego nowatorstwa.Zatem przestępcy, po włamaniu się do systemu monitorującego, będą mieli dobrą wiedzę, kiedy okraść ci mieszkanie, bo dokładnie wiedzą kiedy nie ma cię w domu. (Bat !)

Itd.

Aż się boję wymyślać, co mógłby z tym zrobić obecny reżim.

Ale coś powiem: dodajmy do tego opisanego wyżej przepisu - epidemiczne przepisy o ograniczeniu ruchu pojazdów, do tylko lokalnych jazd. A skoro mamy połączenie lokalizacji z peselem - to jest to lokalizacja ludzi. A skoro PiS stosuje segregację ludzi, to można sobie wyobrazić, że posłuszni PiSowi ludzie dostaną pozwolenia na jazdy krajowe (Marchewka !), a inni -nie. Wiele już nie trzeba, aby to zrealizować. 

Zgromadziłeś sobie złoto na czarną godzinę?

Teraz na znak Prezesa, nieznani sprawcy wejdą ci do mieszkania i okradną sejfy. Nawet nie uciekniesz z kraju, bo Prezes będzie znał twoją aktualną lokalizację (siła komputerów). Służby epidemiczne złapią cię zgodnie z prawem i niechcący zakażą wirusem. Już po tobie "wolny obywatelu". Teraz tylko katorżnicza praca, za miskę ryżu, uczyni cię wolnym !

Czyli PiS zbudował nam obóz koncentracyjny na całym terenie kraju.

Taka jest polityka rządu PiS - głosujemy na taką władzę?


image


Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale