Blog
Fabryka Prostych Rozwiązań
kungalu
19 obserwujących 1118 notek 296995 odsłon
kungalu, 12 października 2017 r.

Obywatelu -obudź sięByła taka czołówka, z tekstem: telewidzu obudź się.Dziś bym to rozszerzył na: obywatelu - obudź się. Nie alkoholizuj się propagandą.

Kiedyś już pakowano ludzi w transporty, opowiadając im o dobrej zmianie. Ta partia -kudy nas wiedzie? Czy oby nie do jakiegoś łagra, gdzie funkcje kapo dostaną nadgorliwcy partyjni?

Zaraz jacyś aktywiści okrzykną mnie paranoikiem. Przedstawią mi jaki mądry jest obecny totalitaryzm i jakie niedorzeczne są dążenia do wolności realnej. Pokażą mi, jakie androny wykrzykują PO&KODeraści i ich klony. I faktycznie, to będą androny, ale dlaczego? Bo taką dostali funkcję, aby w skórze opozycji ośmieszyć, skarykaturyzować wszystko to, czego nie akceptuje partia władzy. Bo to nie jest realna opozycja (tylko sabotaż realnej opozycji) -ta "opozycja" sekretnie współpracuje z partią władzy, aby umocnić obecną władzę.

Znowu żyjemy w jakimś grajdole. A popatrzmy, gdzie są nasze dyskusje na tematy współczesnych zagrożeń dla ludzi od strony władzy, czy wogóle takie rozmowy mieszczą się w naszej świadomości? Przecież władza jest tylko dobra. A może -nie?


A tak dyskutują poza grajdołem:


Opublikowano: 12.10.2017 18:39.
Autor: kungalu
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Podoba mi się planszowa Gra w Kryzys (parę lat temu była dostępna do kupna w necie, teraz...
  • Nawet jak nie lubisz, to polubisz -odgórnie nam to zaplanują, bo mają tam specjalistów od...
  • Kierunek wygląda na wstępnie dobry, praktyka zweryfikuje, ale razi mnie taka PiSowska...

Tematy w dziale