Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
26 obserwujących
1938 notek
443k odsłony
48 odsłon

Recesja, zabezpieczanie się, dochód podstawowy, globalizacja

Wykop SkomentujJak to widzą ludzie z obszaru krypto?

Dużo świeżych tematów, w obszarze zainteresowania młodych ludzi. W filmiku znajdźcie polskie napisy, jeśli trzeba.Zwrócę uwagę na jedno:

Odnośnie globalizacji, występuje tendencja większego identyfikowania się ze swoimi środowiskami -globalnie, bardziej niż z narodem (tak mówi aktualny Szwed). Młodzi ludzie maja inną mentalność, którą trzeba rozumieć, ale też trzeba widzieć konkretne różnice sytuacji naszego kraju/ludzi i umiejętnie (nie na pałę) je przedstawić do wyboru.

Natomiast to co robią obecni politycy, to zrażają ludzi do własnego państwa, jednocześnie z gębami pełnymi pseudo-hiper-patriotyzmu i hiper-internacjonalizmu z wybranym narodem. -Dlatego myślę, że młodzi wybiorą globalizm, a obecni politycy nie są już im potrzebni do czegokolwiek.  Będzie rozpierducha kryzysowa i oczyszczenie z oszustów i złodziei, bo imperium stoi na porządku.

Tak wejdzie (jak w masełko) globalny rząd, który ustawi swój porządek, wystandaryzuje ludzi na świecie, jak równo przykoszoną trawę i będzie git, pomada i reżim.


-----

By nie było zbyt smutno:

I choć przyzwyczailiśmy się, że kiedy wyrównują poziomy, to zawsze w dół (co nie dotyczy żyjących bogów tego świata), ja jednakowoż postulowałbym, że jeżeli już reżim, to wybrać taki model:Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale