Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
27 obserwujących
1949 notek
445k odsłon
90 odsłon

Czy da się dobrze zarządzać państwem ze złą wolą zarządcy?

Wykop Skomentuj2


Zastanówcie się dobrze kogo wybieracie, bo PiS może nas paskudnie zadziwić, po wyborach.

Oni sami mówią, że politycy są od kłamania (tak mi napisano w jakimś komentarzu), a każdy kto wymaga uczciwego systemu to naiwniak, wg standardów PiS. Chcecie głosować na oszustów, bez skrupułów? To ich państwo PiS, to jakiś twór o nieformalnej strukturze i wyborcach opłacanych z budżetu, decyzją prezesa. A prezes wykonuje rozkazy nieokreślonych decydentów, choć po owocach można się domyślać, że nie reprezentuje interesów Polski.

Ten geniusz nie dostrzega i pojąć nie może co robi, niszcząc realnych płatników podatków. Przecież partia i wyborcy PiS (to zwykle urzędnicy i inne budżetowe podczepy) - oni nie płacą realnych podatków, oni żyją z podatków. Oczywiście PiS ma gęby pełne górnolotnej propagandy i tanich chwytów, ale zasadniczo (pomijając tricki propagandowe) robi coś odwrotnego do tego co mówi.

I wychodzi taka łajza i mówi, że w tym syfie który zbudowała, jeśli ktoś się nie nadaje na przedsiębiorcę, to niech opuści kraj.Co nam pozostaje? -Albo 'banda czworga' (PiS+PO+SLD+PSL), albo Konfederacja (lepsza alternatywa dla Polski).Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale