Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2290 notek
497k odsłon
121 odsłon

Dobra droga dla Polski jest znana, ale PiS tego nam zabrania

Wykop Skomentuj2

Dostałem w komentarzu poprzedniej notki opis sytuacji:

napisał: zadziorny mietek, 18 września 2019, 15:1

" Bo model gospodarczo-społeczny którego pragną i do którego dążą żoliborscy socjaliści wygląda tak: praktycznie całą produkcję w kraju realizują międzynarodowe megakorporacje, rodzima przedsiębiorczość ma zanikać - nie wolno dopuścić by się rozrastała, co dałoby w efekcie powstanie tzw. klasy średniej. Społeczeństwo ma być dwuwarstwowe: pierwsza warstwa ma obejmować "elitę" i koła władzy oraz kastę biurokratyczno-urzędniczą, warstwa druga to tzw. "doły" czyli szara polska biomasa ponumerowana peselem, żyjąca z pracy najemnej, w obrębie której panuje tak upragniona przez żoliborskiego Towarzysza Naczelnika Prezesa "równość". Megakorporacje, którym władza zapewni wszelkie udogodnienia mają dostarczać "elicie" środków finansowych na prowadzenie na dole tzw. polityki prospołecznej, czyli rozdawnictwa z różnych okazji. To jest model wzorowany na II RP z czasów rządów Sanacji. Prywatna przedsiębiorczość i inicjatywa będą przez pisowskie socjaldemokraturowe państwo z premedytacją niszczone.  "

 I to dobrze opisuje polską rzeczywistość. PiS to nie jest dobroczyńca dla Polaków! PiS chce zrobić z nas niewolników, pod własnym zarządem, ale pracujących i wykrwawiających się dla obcego mocarstwa. Jeżeli to nie jest zdrada kraju, to czym jest zdrada?


By uporczywie niekumaci nie robili zarzutów, że nie ma lepszej drogi niż z PiS, to podaję jak należy rządzić (to pierwszy odcinek serii): 


Nie wybierajmy zdrajców (bandy czworga)!Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale