eri eri
219
BLOG

Sojusz Tronu z Ołtarzem. Tusk pod rękę z Franciszkiem…

eri eri Rozmaitości Obserwuj notkę 11W poniedziałek 18 grudnia 2023 r. ukazała się deklaracja Dykasterii (Czyż nie dobija się koni?) Nauki Wiary „Fiducia supplicans” podpisana przez kardynała Victora Fernandeza a zaaprobowana przez samego Franciszka, zawierająca decyzję by błogosławić pary homoseksualne.

W dzień Objawienia Pańskiego, zwanego przez filara partii Trzecia Droga, niejakiego Ryszarda „świętem sześciu króli”, w programie TVP (a więc firmowanym przez Państwo Polskie) pt. „Pytanie na Śniadanie” wystąpiły, na zaproszenie redakcji programu, dwie pary małżeńskie: lesbijki i pederaści, zwani uroczo gejami. W pewnym momencie, w trakcie porywającej, ciepłej dyskusji, goście owi, w przypływie uniesienia szczęściem i radością, spontanicznie rozwinęli w triumfie ogromną flagę przedstawiającą kaleką tęczę – symbol wszystkich seksualnie odczuwających jakby inaczej.

Oto, kamyk usunięty! Teraz ruszy lawina! I to gdzie? W Polsce! Najbardziej katolickim kraju Europy! Oblicze Franciszka rozjaśnia pełen ulgi uśmiech…

I co na to Wy, tak agresywnie atakujący poprzedni rząd za rzekomy sojusz Tronu z Ołtarzem?

eri
O mnie eri

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości