eri eri
180
BLOG

Co tam Szłapka! To Olaf S. dba o reputację naszego premiera! I inne takie tam...

eri eri Rozmaitości Obserwuj notkę 0

Oto mój komentarz, który Olaf S. wystrzelił mi wczoraj w kosmos:

Rosja zyskała nad NATO przewagę, która może jej pozwolić przeprowadzić 
atak na państwa Sojuszu do końca 2028 roku - stwierdził dowódca sił 
zbrojnych Łotwy w rozmowie z portalem "Financial Times".  ================== Ale nasz premier powiedział, że atak nastąpi za kilka miesięcy! A ja wierzę mojemu premierowi...

Napisałem więc drugą wersję, tym razem już bez jajcarskich złośliwości:

Rosja zyskała nad NATO przewagę, która może jej pozwolić przeprowadzić 
atak na państwa Sojuszu do końca 2028 roku - stwierdził dowódca sił 
zbrojnych Łotwy w rozmowie z portalem "Financial Times".  ================== Ale nasz premier powiedział, że atak nastąpi za kilka miesięcy! 

Ta wersja też poleciała w kosmos!

Napisałem więc trzecią wersję i ta przeszła!


eri4 czerwca 2026, 18:26
10
Rosja zyskała nad NATO przewagę, która może jej pozwolić przeprowadzić atak na państwa Sojuszu do końca 2028 roku - stwierdził dowódca sił zbrojnych Łotwy w rozmowie z portalem "Financial Times". ================== Ale nasz premier powiedział, że...
Odpowiedz


Prawda, że zabrzmiała tajemniczo i kokieteryjnie? A ilu kolejnych sympatyków przysporzyła naszemu premierowi! Szczególnie chodzi o kobitki, bo te uwielbiają tajemniczych rudzielców. No i nie przypominamy głupot Donalda Franciszka...

Faktem jest wprawdzie, że to ja wymyśliłem ten myk, ale przecież Olaf S. zezwolił i upublicznił...


                                                                                          ***

Z nowości, muszę przyznać, że generalnie pracuję nad dalszym pogłębieniem wiedzy o strategii stosowanej przez Olafa S.

Oto pod dzisiejszym tekstem odredakcyjnym:

https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1506791,gwiazdor-kina-z-top-gun-maverick-i-jumanji-nie-zyje-zostal-zasztyletowany

zamieściłem komentarz, który i tym razem Olaf S. wystrzelił mi w kosmos:

"A mnie przyszło  na myśl morderstwo sprzed kilku dni w brytyjskim Southampton (rola angielskich policjantów w tragedii). Oto fragment tekstu z portalu Interia.pl:
"Trudno by było o lepszy przykład tego, jak zaszczepiony odgórnie systemowy antyrasizm prowadzi wprost do dyskryminacji białej większości. Antyrasizm urodził rasizm. Oraz to, co lider brytyjskiej Partii Reform Nigel Farage nazwał "systemem prawnym dwóch prędkości". Inny (gorszy) system dla większości. A inny (lepszy) dla mniejszości. Akurat zdarzyło się to Southampton. Ale równie dobrze może się wydarzyć w każdym innym kraju. Bo to jest nieuchronna logika takich polityk.""

Zadumałem się wkurzony. Po chwili powtórzyłem komentarz, lecz tym razem podałem link do tekstu z Interii.pl. I... poszło!!!


eri5 czerwca 2026, 10:50
00
A mnie przyszło  na myśl morderstwo sprzed kilku dni w brytyjskim Southampton (rola angielskich policjantów w tragedii). Oto fragment tekstu z portalu Interia.pl:
"Trudno by było o lepszy przykład tego, jak zaszczepiony odgórnie systemowy antyrasizm prowadzi wprost do dyskryminacji białej większości. Antyrasizm urodził rasizm. Oraz to, co lider brytyjskiej Partii Reform Nigel Farage nazwał "systemem prawnym dwóch prędkości". Inny (gorszy) system dla większości. A inny (lepszy) dla mniejszości. Akurat zdarzyło się to Southampton. Ale równie dobrze może się wydarzyć w każdym innym kraju. Bo to jest nieuchronna logika takich polityk."

https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-to-lewica-jest-dzis-przeciw-rownosci-i-demokracji,nId,23492217
Odpowiedz


Wniosek? Olaf S. nie ufa mi! Albo... podobnie jak wielu światłych blogerów Salonu, nie trawi Rafała Wosia - świetnego publicystę, który w obliczu bezkarnej chamskiej krytyki wycofał się z Salonu24. Ale skoro podałem link do tekstu, który ukazał się na innym
bratnim portalu...

PS. Interia.pl to bratni portal. Gdy kiedyś opublikowałem w komentarzu demaskatorski wobec niektórych środowisk cytat z tekstu na  portalu wpolityce.pl (podałem link), Olaf S. wystrzelił mi komentarz w kosmos...

A teraz dla tych, którzy nie wiedzą kto to Olaf S. Milej lektury!

https://www.salon24.pl/u/eri/1506145,cenzor-salonu-zdemaskowany





eri
O mnie eri

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości