42 obserwujących
213 notek
269k odsłon
256 odsłon

Świetojebliwa Zosia i Roman Polański…

http://miloscdokina.blogspot.com/2018/10/9-festiwal-kamera-akcja-2018.html
http://miloscdokina.blogspot.com/2018/10/9-festiwal-kamera-akcja-2018.html
Wykop Skomentuj6

Byłem przekonany, ze w XXI wieku postać świetojebliwej Zosi i pana Kazia idącego na kolanach do Częstochowy, to osobliwości niechlubnych lat peerelowskich.

Jakże się myliłem. Jak podaje Radio Łódź, cyt:

Zdewastowano gwiazdę Romana Polańskiego na ulicy Piotrkowskiej
Gwiazda Romana Polańskiego w łódzkiej Alei Sław oblana czerwoną cieczą. Do zdewastowania fragmentu deptaka na Piotrkowskiej doszło w nocy. Z kolei w Łódzkiej Szkole Filmowej kilkanaście osób manifestowało z transparentami niezadowolenie z zaproszenia do Szkoły reżysera. Wczoraj Polański późnym wieczorem odwołał jednak swoją wizytę.
Samantha Geimer juz dawno przebaczyla Polańskiemu. Jego nakaz aresztowania jest nieudolna kopia zemsty powielana z dawnych, republikańskich, dragońskich czasów.

Obecna sytuacja to nie tylko sporadyczny wybryk paru osób. To nagonka antysemicka z cichym pozwoleniem rządzącej partii.
Wszystko to jest bardzo smutne, gdzie ten piękny naród nie może sobie pozwolić na wartościowe społeczeństwo. Jest nadal spora grupa głupków z zachowaniem dorożkarza.

Cyt:

Polacy niewątpliwie są narodem żałosnym. Martyrologia, którą tak podstawiamy wszystkim pod nos, powinna być zakazana, choćby z taktyczno-politycznego, propagandowego punktu widzenia. Poza obłudnymi, zdawkowymi wyrazami ubolewania nie budzi na świecie nic, przeciwnie, szkodzi nam. (…) W tonacji narodowej naszej jesteśmy czystymi masochistami, nawet w tym, jak się narzeka w kręgu rodzinnym”.
Sławomir Mrożek

Web: https://www.radiolodz.pl/posts/57422-zdewastowano-gwiazde-romana-polanskiego-na-ulicy-piotrkowskiej

https://quillette.com/2018/01/31/nobodys-victim-interview-samantha-geimer/

Zobacz galerię zdjęć:

Internet Web.
Internet Web. Internet Web.
Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale