42 obserwujących
207 notek
265k odsłon
707 odsłon

Polska, czy ludzie wyjdą na ulice?

Eternity copy z Internet
Eternity copy z Internet
Wykop Skomentuj19

Nie tylko Korona wirus zabija ludzi. Pomimo, ze jestem optymista wydaje mi się, ze, jeśli nie zakończymy epidemii do września tego roku, sytuacja może stać się dramatyczna. Ludzie wyjdą na ulice i będzie mogło dojść do niewyobrażalnych skutków.
Jeśli ludzie nie będą mogli pracować, wytwarzać nawet niezbędne, podstawowe artykuły pierwszej potrzeby, zabraknie żywności. Powstaną nowe zachorowania, które nie będziemy w stanie leczyć.


Polacy, obok Mołdawianki, Rosjanki i Ukrainki - nie osiągają wieku 77 lat.

Cyt:
Z najnowszych badań Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że 60-letni Polak będzie żył jeszcze średnio 260,7 miesiąca. 65-latek natomiast - 217,1 miesiąca - podaje "Dziennik Gazeta Prawna". Analizie poddano wskaźniki za 2018 rok. Jeśli porównamy te dane z poprzednim rokiem, okaże się, że statystycznie 60-latkowie żyją o 1,5 miesiąca krócej, a 65-latkowie o 1,7 miesiąca niż w zeszłym roku. To drugi rok z rzędu, w którym życie obywateli Polski się skraca. Podobnie było w 2017 roku.
Sytuacja, o której mowa powyżej, nie zdarza się zbyt często. Życie Polaków skracało się w 1991, 1999 i 2015 roku. W pozostałych latach występował systematyczny wzrost.Z ostatniej chwili. Premier Morawiecki, cyt:


W informacji na temat Tarczy Antykryzysowej powiedział: - Na dzień dzisiejszy 200 tysięcy firm w Polsce już złożyło wniosek do odpowiednich instytucji. Te wnioski są już rozpatrywane i na koniec tego tygodnia spodziewamy się 280 tysięcy takich wniosków.


Coraz bardzie moj wpis ma odniesienie do rzeczywistosci.

Zobacz galerię zdjęć:

Eternity copy z Internet
Eternity copy z Internet
Dramatyczna sytuacja gospodarcza
Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale