52 obserwujących
424 notki
521k odsłon
  1322   0

Krystyna Pawłowicz i lokalni hunwejbini

Tvn24
Tvn24

Dawno już nie czytałem tak znakomitej oceny partii chłopo-robotniczej, pod przywództwem dużego cwaniaka i jego giermków m.in. w postaci Krystyny Pawłowicz.

Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że polski problem władzy, teraz niezwykle jaskrawy, to tylko jeden, i de facto mniejszy aspekt, bo przejściowy. I bardzo Wam życzę, żeby przeszedł jak najszybciej. Ten problem jest bolesny, i ugniata wielu z Was, bardzo. Mówicie o tym, piszecie, protestujecie... Jeszcze ciągle można protestować.

Do tego Kaczyński doprowadził? Ale większy problem - moim zdaniem ogromny - to społeczeństwo. Podzielone, niedouczone, kołtuniarskie, pazerne, i pełne zabobonów i nienawiści. Społeczeństwo, które traktuje narodowość w sensie etnicznym a nie obywatelskim, które przepełnione jest zadufanym, nieuzasadnionym sensem wyższości.

Przykre to dla Was (mieszkających w Polsce), tych gorszego sortu, bo każda forma demokracji, która sobie na pewno znowu wypracujecie, da im, tym jedynym i wybranym, równe prawa, którymi będą szafować...

Nawet nie możecie mieć nadziei, ze Wasza młodzież przeważy sprawę, bo młodzież, wykształcona i jasna, z Polski masowo ucieka.

Kończąc, przyznam, że aspiracja do tego tekstu był:

Pan Redaktor Sławomir Jastrzębowski opublikował wczoraj na Salonie24 przeprowadzony przez niego wywiad z sędzią Trybunału Konstytucyjnego Krystyną Pawłowicz zatytułowany: „Przyszłam panu nawrzucać. Proszę mnie przeprosić ”:

 https://www.salon24.pl/newsroom/1227054,przyszlam-panu-nawrzucac-prosze-mnie-przeprosic


Zobacz galerię zdjęć:

CC BY SA 2.0
CC BY SA 2.0 FB naTemat.pl FB Internet Internet FB Internet Internet +4 zdjęcia +5 zdjęć
Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale