Eternity Eternity
277
BLOG

Dyskusje polityczne w salonie. Poważne problemy…

Eternity Eternity Społeczeństwo Obserwuj notkę 55

Oto jak wyglada polityczna dyskusja w salonie.

Szach-mat demokraci, powiedzcie coś co nie pasuje prawakom, a wszelkie zasady kultury i dyskusji przestają obowiązywać.

Brak argumentow przejawia sie w chamstwie. Coz, salon spada na 'pysk' przed takich bydlaków i odstrecza innych od prawdziwych dyskusji. Patriotyzm pomylony z faszyzmem, z nacjonalizmem i nienawiścią do innych, obcych. Prostak rulez. Już nie musi wstydzić się swojego prymitywizmu ani pustego mózgu. 

Skąd tacy ludzie się biorą?

Michał Jaworski kiedyś słusznie napisał. Są już też dane badawcze o tego rodzaju ludziach.

W internecie odreagowuje upokorzenia doznawane w realu gdzie wszyscy mają go za chodzące gó..o.

Dziobaty30 maja 2022, 06:06

Prymitywne notki, komentare są porażające... brak rzetelnych informacji już spowodował uwiąd myślenia w wśród wielu salonowniców... są jak gromada przygłupów.

ludka5719 marca 2022, 07:15

Salon 24 coraz bardziej przypomina ściek. Odzywają się korzystając z anonimowości najbardziej odrażające z ludzkich cech. Niedługo komentowanie tutaj będzie po prostu wstydem. Czytajac te wszystkie podłe komentarze i wyzwiska, automatycznie w człowieku uruchamia się podobna podłość i tym samym stajesz się podobny do komentujących w tak prymitywne i prostacki sposób. To błędne koło

seaman3 lutego 2023, 06:23

Eternity

"Skąd w salonie24 nadal tyle chamstwa?"

Po pierwsze: z internetu. Podobnie jest np. z Gazetą Wyborczą, która musiała wyłączać komentarze pod tematami. Kiedy pisałem na portalu wPolityce - przypomnę dla porządku: "pisowskim" - pod tekstami traktującymi o kościele wszelakim lub religii masowo występowały komentarze z potwornymi wręcz bluźnierstwami. Pod tekstami stricte politycznymi obelgi i pomówienia wszelkiej maści.

Po drugie: z internetu. Albowiem w internecie wyżywają się wszystkie szumowiny ludzkie, które w realu nie mają nic sensownego do powiedzenia, gdyż słusznie nie dopuszcza się ich do głosu.

Po trzecie: z internetu. Właściciele portali i wszelkich mediów internetowych oszczędzają na moderacji, zatem żywią tę internetową hołotę. Dzięki brakowi moderacji i nieusuwaniu chamskich komentarzy "klikalność" jest nieporównanie większa i tu kłaniają się reklamodawcy - reklama dżwignią chamstwa.

Po czwarte: z internetu, który stał się światowym liderem w rozpowszechnianiu chamstwa. Chamstwo zaś jest przypadłością światową, a S24 to mały pikuś, choć nas najbardziej boli, bo chcąc nie chcąc uczestniczymy w tym wykwicie prymitywizmu, wulgarności i grubiaństwa. Sam również mam co nieco za kołnierzem w tym temacie, co stwierdzam z przykrością...

https://www.salon24.pl/u/eternity/1281125,skad-w-salonie24-nadal-tyle-chamstwa#comment-23890685

Tego rodzaju barbarzyńskich komentarzy jest wiele. Tylko przykład:

Soroka23 maja 2023, 13:24

Cyt:

@krzysztofjaw 


"I proszę mi wskazać choćby jednego Żyda, który wtedy uratował Polaka przed śmiercią! Nie ma takich Żydów!"

I pan się uważa za wykształconego i kulturalnego człowieka? 

Coś niebywałego...


Soroka24 maja 2023, 04:21

@krzysztofjaw 

Do tej pory uważałem pana jako politycznego przeciwnika, co wśród ludzi cywilizowanych jest jednym ze stanów całkowicie akceptowalnym. Stanem szanującym prawa człowieka i wolności obywatelskie, 


a więc prawa do swobody wypowiedzi, swobody wyrażania poglądów politycznych/społecznych/ideologicznych itd. 


...ale istnieje granica owych swobód, 

a tą granicą jest nawoływanie do nie przestrzegania, łamania, praw człowieka i wolności obywatelskich. 


Tą antysemicką notką, z obrzydliwym wręcz fragmentem, cytuję, "I proszę mi wskazać choćby jednego Żyda, który wtedy uratował Polaka przed śmiercią! Nie ma takich Żydów!", 


...wykluczył się pan z grona ludzi cywilizowanych. 

Tak więc to jest mój ostatni wpis u pana. 

Czarne błoto antysemickie, 

omijam szerokim łukiem. 

Żegnam.


Gościnny 2423 maja 2023, 13:42

Autor bloga uprawia czystej maści demagogię społeczno-polityczną opartą na powielanych od ponad wieku stereotypach, uprzedzeniach i zwyczajnych przekłamaniach historycznych polegających głównie na nieproporcjonalnym do faktycznego stanu przedstawianiu ówczesnej społeczności żydowskiej i jej stosunków z resztą etc.


To, że administracja tego portalu niejednokrotnie promuje ewidentnie antysemickie, pseudohistoryczne i pseudonaukowe w tym sensie wpisy autora tego bloga - uważam za haniebne i wpisujące się w promocję agresywnego antysemityzmu, ksenofobii i rasizmu, a jest to działanie karane przez polskie prawo.


https://www.salon24.pl/u/krzystofjaw/1303416,zydzi-rozczarowali-polakow-w-czasie-ii-ws-po-prostu-zawiedli#comment-24398972

Gotowi?

 Ach byś sobie tych Żydków za te ich pejsy poszarpał, co nie? Wytarmosił, napluł, skopał i zelżał...

Już cię widzę z tą twoją mordą na wskroś wsiowego buraka, jak zaganiasz kopniakami tych biedaków Żydów do tej stodoły, jak im obcinasz pejsy razem z uszami na tych brukowych ulicach i ciągniesz za chałat.


Zobacz galerię zdjęć:

Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo