Prywatnie, syn ze swoją dziewczyną
Prywatnie, syn ze swoją dziewczyną
Eternity Eternity
363
BLOG

Polskie gwiazdy rocka w Vancouver

Eternity Eternity Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 20

Tata, zapytał mój syn, co to znaczy?

Jeba.c PiS

Od tego się zaczęło.

W początkach lat 90-tych poprosiliśmy za pośrednictwem Marka Niedźwieckiego młodziutką Kasie Kowalską. Zorganizowaliśmy jej krótki, próbny występ w najbardziej prestiżowym klubie w Vancouver – Commodore Ballroom. Był sukces, ludzie słuchali. Już wtedy wiedziałem ze to sporo talent i olbrzymimi możliwościami. Tyle lat upłynęło, a 2 lata temu mój syn w czasie wizyty w Polsce poznał Justynę Biedrawe. Poprosiła ich /syn był z narzeczona, jest na zdjęciu/ na swój kameralny koncert. Jedna piosenka szczególnie zwróciła uwagę:

Mógłbyś ją poprosić coś po anglelsku zapytala Catherine, dziewczyna mojego syna.

Justyna Biedrawa - Can't take my eyes off of you(cover). Tłumaczenie eng/pl

https://youtu.be/MpcvIdxsvgQ?si=e1aXi2B_NgxsQGbu

Ten światowy przebój zaśpiewała znakomicie. No cóż, syn działa w Commodore B., aby mogła wystąpić.

Najważniejsze, Justyna wyraziła zgodę. Nie mogę tego tematu zakończyć, aby niewtajemniczonym nie przekazać info, dlaczego Justyna otrzymała milion wyświetleń? Nie, dlatego, ze jest rewelacyjna piosenkarka. Bron cię, Boże. Punktów nabili jej lokalni hunwejbini wściekli, że ośmieliła się ośmieszyć partie buraczano – pszenna.

Genialna, prawda? Jeszcze nie mogła wiedzieć, ze pan prezes na K. z towarzystwem wyleci z hukiem w powietrze.

The Tragically Hip May 26, 2006 Commodore Ballroom, Vancouver 3 of 4

Od ponad 90 lat sala balowa Commodore jest synonimem rozrywki i życia nocnego w Vancouver. Od momentu otwarcia w 1930 roku, wielokrotnie nagradzana sala balowa gościła legendy muzyki, świętowała historyczne kamienie milowe, gratulowała studentom ukończenia studiów i była miejscem niezliczonych romansów.

http://www.commodoreballroom.com/new-page

The Tragically Hip to najlepsza rockowa grupa w Kanadzie. Jon Blistein. Gord Downie, główny wokalista uwielbianego kanadyjskiego zespołu alt-rockowego Tragically Hip, zmarł we wtorek w wieku 53 lat. Przyczyną był nieuleczalny rak mózgu. "Zeszłej nocy Gord odszedł po cichu, z ukochanymi dziećmi i rodziną w pobliżu" - napisała jego rodzina w oświadczeniu.

Jak wielki sukces odniósł zespół The Tragically Hip?

Razem osiągnęli masową popularność z ponad sześcioma milionami sprzedanych albumów w samej Kanadzie. Zespół zdobył dziesiątki nominacji do nagrody JUNO i 14 zwycięstw. Założony w rodzinnym mieście Kingston, Ont., w 1983 roku, The Hip wziął swoją nazwę od skeczu w filmie Michaela Nesmitha Elephant Parts.

Czy ktoś z Państwa zna ten zespól?


Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura