41 obserwujących
202 notki
585k odsłon
  4326   0

Kuriozum - Wieloletni Manipulator Smoleński domaga się ode mnie przeprosin

Polski światek niedoszłych ekspertów lotniczych i dlatego chyba - pseudo-analityków Smoleńska, na kilka miesięcy przed 10 rocznicą zamachu, niejako zwariował już do reszty. Wraz z nim zwariowali Smoleńscy polityczni zadaniowi. Bloger piszący na portalu Salon24.pl jako @quwerty pod moją ostatnią notką, z bezczelnością godną zażartego NKWD-zisty - doprasza się ode mnie........ przeprosin.

Tak, przeprosin. Nadal, chociaż odczytałem ten kuriozalny komentarz już wielokrotnie, wręcz nie mogę w to uwierzyć!

Ten notoryczny kłamca i manipulator Smoleński (ten akurat, usilnie działa od lat w internecie na zlecenie i od strony PiS) czuje się bowiem przeze mnie najwyraźniej mocno obrażony. Tak dalece obrażony, że zaczął już nawet twierdzić z niebywałą bezczelnością, i nie mniejsza bezmyślnością, jakobym to miał po-obrażać wszystkich ----> "zajmujących się" Smoleńskiem.

Tak, zajmują się, zajmują się Smoleńskiem i to od prawie 10 już lat.

Zajmują się tak usilnie - że owocem ich manipulacyjnej w naturze działalności, jest góra  agitacji i kłamstwa od dawna już sięgająca w proporcjach Himalajów.

Smoleńsk to HIMALAJE kłamstwa!

Szczyty tak wysokie, że wielu Polakom - od medialnego nawału mniejszych kłamstewek, większych kłamstw, celowych matactw, politycznie powodowanej manipulacji (raporty MAK, Millera, następnie kuriozalne "prace" POD-KOMISJI min. Antoniego Macierewicza, którego to "ciała" obecnie nawet i skład nie jest publicznie juz znany...) bardzo mocno zakręciło się w głowie.

Zakręciło i jak widać (a widać!) nadal, po prawie 10 latach się kręci. 

Bloger @quwerty, zarzuca mojej osobie dodatkowo, że pomimo zapowiedzi, nadal nie ujawniłem swojej wiedzy o Smoleńsku.

Otóż, po pierwsze, absolutnie nie zamierzam za nic przepraszać blogera @quwerty.

Tak samo jak i nie zamierzam za nic przepraszać @You Know Who.

Podobnie, jak i nie zamierzam za nic przepraszać wszytkich innych - podobnych im kłamców i mataczy.

Jedynymi, którym winien jestem  przeprosiny, jest mój nieodżałowany kuzyn zamordowany w Smoleńsku wraz z innymi ofiarami tego zamachu i okrutnej zbrodni.

Będąc niedawno w Polsce, stojąc nad Jego grobem, bardzo gorąco przeprosiłem po raz kolejny mojego kuzyna. Przeprosiłem mojego zamordowanego w Smoleńsku kuzyna  za to, że nadal nie udało nam się doprowadzić do tego, aby winni ZBRODNI SMOLEŃSKA zostali wreszcie ujawnieni i ponieśli za zaplanowanie i dokonanie tej zbrodni odpowiednią kare.

Po drugie. Znaczną cześć mojej wiedzy o Zbrodni Smoleńskiej dawno już ujawniłem.

Dokomujac tego w takiej formie, w jakiej zrobić to moglem, nie narażając nikogo poza mną samym na ewentualne konsekwencje. Ujawniłem (de-facto ujawniliśmy..) w jedynej, dostępnej dla nas w tym czasie, oraz trudnych warunkach internetu i polskiej blogosfery formie, będącej w tym przypadku opowiedzeniem przez mojego informatora (Polela) bardzo obrazowego i pełnego ważnych informacji snu.

Forma w której wspomnianą wiedze ujawniliśmy, nie będąc łatwą dla wielu być może do odczytania, powinna być jednak i zapewne i była - wystarczająco czytelną ----> dla wszystkich i dowolnych osób, chociażby i w minimalnym stopniu intelektualnie predysponowanych do jej poprawnego odczytania, pojęcia i pełnego praktycznie zrozumienia.

Odczytać prawdę o Smoleńsku którą ujawniłem w notce: 

https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/654264,smolenski-sen-polela

- następnie pojąc i zrozumieć mechanizm tej ZBRODNI - nie jest trudno.

Jednakże, aby omawianą wiedze posiądź - należy odrzucić propagandowe narracje PO i PiS,  absurdalne w naturze i treści, bo zaprzeczające nie tylko samej logice, ale i jawnie przeczące poznanym prawom fizyki i natury, następnie, postarać się odczytać tekst ze zrozumieniem, czyli dać z siebie minimum wysiłku = trzeba prawdę o Smoleńsku poznać chcieć!   

 Niedługo już minie 10 lat od 10 kwietnia 2010 roku.

Długie 10 lat! - a Polacy nadal jak widać (a widać!) nie dorośli jeszcze do Smoleńska.

Dorosnąć kiedyś Polakom i zmierzyć się z prawdą = z ogromem tej zbrodni będzie jednak trzeba. 


Dopisek: 

 Czytelnicy mojego skromnego blogu!

Jeśli i wśród i pośród was są  tacy, którzy również uważają, że i ich obraziłem przez i poprzez moje wieloletnie pisanie o Smoleńsku - to nie oczekujcie ode mnie żadnych przeprosin. Ani teraz, ani w przyszłości, nigdy, NIGDY! - nie będę nikogo z was przepraszał w żaden sposób i w żadnej formie  za moje pisanie i ujawnianie informacji i prawdy o tej zbrodni. 

Nie przepraszam bowiem i nie zamierzam NIGDY przepraszać, zarówno tych zadaniowych kłamców, tak samo, jak i nie zamierzam przepraszać spaczonych dekadami komunizmu, najgorszych, zatraconych i przez to straconych dla Polski minimum 2 pokoleń Polaków.

Starszych pokoleń, tak teraz zgodnie milczących, nawet i teraz = po prawie 10 latach ze-tchnięcia się z ogromem ZBRODNI SMOLEŃSKA.

Czyli, niestety, ale i bardzo wielu z was, bardzo małych ludzików, wegetujacych w formie i postaci niegodnych miana Polaka/Polki-  jednocześnie jednak wielkich  bojaźliwie strachliwych pokomunistycznych tchórzy.  

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale