1 obserwujący
6 notek
9743 odsłony
  54   0

„Harmonia Życia Zawodowego i Rodzinnego a Bezpieczeństwo i Rozwój Dzieci”.

Więzi rodzinne z dziećmi są jednym z czynników, które najlepiej chronią dzieci przed zachowaniami ryzykownym.Niniejsza konferencja ma na celu odpowiedź na pytanie, jak wspierać rodziny w osiągnięciu równowagi między pracą a życiem rodzinnym. Konferencja odbędzie się 15 września 2022 roku. Miejsce to Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 56, Warszawa. Rejestracja uczestników od godziny 9:30.

Szanowni Państwo,


Mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konferencji „Harmonia Życia Zawodowego i Rodzinnego a Bezpieczeństwo i Rozwój Dzieci”.

Więzi rodzinne z dziećmi są jednym z czynników, które najlepiej chronią dzieci przed zachowaniami ryzykownym.

Celem Work-Life Balance jest zachowanie równowagi miedzy pracą i życiem rodzinnym, tak by żaden z tych elementów nie był zdominowany przez ten drugi. Harmonia pomiędzy tymi dwoma ważnymi aspektami życia pomaga w znalezieniu niezbędnego czasu na wychowanie dzieci przez oboje rodziców. Prawidłowo funkcjonująca rodzina stanowi zaś najlepszą formę profilaktyki przed zachowaniami ryzykownymi i przestępczością dzieci i młodzieży. Rodzina stanowi też fundament dla dynamicznego rozwoju młodych ludzi.

Niniejsza konferencja ma na celu odpowiedź na pytanie, jak wspierać rodziny w osiągnięciu równowagi między pracą a życiem rodzinnym.

Konferencja odbędzie się 15 września 2022 roku. Rejestracja uczestników od godziny 9:30.

Miejsce to Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 56, Warszawa.

Prelegentami będą eksperci z obszaru Work Life Balance: psycholodzy, socjolodzy, pedagodzy, prawnicy.

Konferencja jest częścią projektu sfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Rejestracja na stronie: https://wlb.mamaitata.org.pl/

O kolejności uczestnictwa decyduje kolejność zapisów. Uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z ekspertami, dostaną interesujące materiały szkoleniowe oraz smaczny lunch w modnym otoczeniu.

Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam,

 

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty


#rodzina #praca #wypalenie zawodowe #wychowanie #przestępczość

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości