30 obserwujących
1725 notek
1162k odsłony
868 odsłon

Wieszanie portretów ludzi na szubienicach już dozwolone

Wykop Skomentuj80

image

Umorzenie prokuratorskiego dochodzenia przeciwko sprawcom „happeningu” wieszających fotografie europosłów PO na szubienicach nie stanowi – zdaniem katowickiej prokuratury -  naruszenia prawa.

W tej sytuacji przeciwnicy obecnego obozu rządzącego dostali do rąk znakomity podarunek do walki politycznej z władzą przez wyrażanie politycznej dezaprobaty do jej nielubianych przedstawicieli przez happeningowe wieszanie ich portretów na szubienicznych atrapach, co świetnie wyostrzy polityczny stosunek do nich oglądany oczami opozycji. 

Trafny wydaje się więc poniższy wniosek Piotra Stasińskiego: 

Katowice, prokuratura, PiS  

„Przyjmujemy do aprobującej wiadomości komunikat Prokuratury Okręgowej w Katowicach o tym, że neofaszyści, którzy powiesili na szubienicach portrety opozycyjnych parlamentarzystów, nie popełnili przestępstwa. Ze zrozumieniem przyjmujemy obszerne i erudycyjne uzasadnienie umorzenia dwuletniego śledztwa. 

Drodzy Obywatele, rozwieśmy teraz portrety Ziobry, Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy na szubienicach na rynkach i ryneczkach polskich miast i miasteczek. W każdej gminie. W razie gdyby prokuratura Ziobry miała zastrzeżenia, powołujmy się na ten zabawny i nieszkodliwy katowicki happening”. 

https://wyborcza.pl/7,75968,25450687,szubienice-w-kazdej-gminie-jako-nasz-wyraz-niezadowolenia-i.html?disableRedirects=true 

Wszystkim wyznawcom „dobrej zmiany” życzę miłych happeningów z szubienicami w tle! 

Wykop Skomentuj80
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka