15 obserwujących
69 notek
87k odsłon
  563   0

polski globalny produkt rowerowy

Przekładnia Efneo zastępuje przednią przerzutkę. Jedna zębatka, trzy biegi w środku.
Przekładnia Efneo zastępuje przednią przerzutkę. Jedna zębatka, trzy biegi w środku.

Przepraszam za bezczelną autopromocję, ale może zostanie mi to wybaczone :). Jestem współwłaścicielem polskiej firmy rowerowej, która wprowadza na rynek naprawdę innowacyjny produkt - przednią przekładnię rowerową. Nasz produkt zastępuje niewygodną w użyciu i nielubianą przednią przerzutkę.

Piszę o tym, bo po pierwsze, rzadko się zdarza, żeby polski produkt został dostrzeżony na świecie, a tak jest w naszym przypadku. Wpiszcie "efneo" w google i zobaczycie naprawdę mnóstwo publikacji z całego świata. Ostatnia w Gizmag.com - bardzo dużym amerykańskim magazynie internetowym:

www.gizmag.com/efneo-front-gearbox/34155/

Po drugie szykujemy się do kampanii crowdfundingowej i po prostu szukamy publicity :). Jeśli chcecie wesprzeć młodą polską firmę, której hasło brzmi "zbudujemy polskie Shimano" - wejdźcie na naszą stronę, zachwyćcie się i podajcie dalej swoim znajomym! A oglądając nasz film promocyjny, przekonajcie się przy okazji, jaka piękna potrafi być Warszawa www.efneo.com/

pozdrawiam,

Franek

PS.

Jeśli Pani Bogna lub ktokolwiek z redakcji uzna, że to bezczelny spam i usunie wiadomość, zrozumiem.

PS.2

Jeśli sami jesteście dziennikarzem/blogerem i chcecie o nas napisać, dajcie znać - fm@efneo.com. Odpowiem na wszelkie pytania :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale