Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
226 notek
216k odsłon
302 odsłony

Zabić Ziobra...

Minister Wymiaru Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Minister Wymiaru Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Wykop Skomentuj15

        Pomyśleć iluż osobom z  przestępczego światka, a sądzę, że także wielu tym z  najznamienitszej kasty powodzenie takiego przedsięwzięcia byłoby na rękę.Wczoraj funkcjonariusze policji przeszukiwali w podwarszawskim Milanówku mieszkanie Jana S. podejrzanego o zlecenia zabójstwa Zbigniewa Ziobry i natknęli się na niezły arsenał .
        Ten 28 latek to handlarz dopalaczami na dużą skalę ( przewodził zorganizowanej grupie ponad 100 osób ) , tych którzy mu w tym procederze stawali na drodze miał zlecać ich unicestwienie. Przypomnijmy sobie jak wyglądała walka z takimi typami spod ciemnej gwiazdy w okresie rządów Donalda Tuska -  to było jedynie spektakularne uderzenie w handel dopalaczami ,  ale li tylko w wymiarze propagandowym, ponieważ nawet przyspieszona ustawa przyjęta przez ówczesny parlament ( nota bene w ciągu jednodniowego posiedzenia Sejmu RP ) niewiele pomogła, bo królowie dopalaczy pozostawali wciąż na wolności, a sam Donald Tusk ubolewał, cytuję : "dramat polega na tym, że nie możemy ich zamknąć"
        Tym bardziej godne uwagi jest oświadczenie obecnego Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, który oświadczył : " każdy, kto występuje przeciwko walczącym z przestępczością przedstawicielom wymiaru sprawiedliwości, musi się liczyć z najsurowszymi konsekwencjami, a odpowiedź państwa i prawa będzie zawsze bezwzględna" Dodał, że to przestępcy muszą się bać, a prokuratorzy i funkcjonariusze, którzy narażają się w walce z przestępczością, muszą mieć pewność, że państwo zawsze stanie w ich obronie.
        Prokuratura będzie zabiegać , aby przestępcy tego pokroju otrzymali najsurowsze kary ( z ustaleń śledztwa wynika bowiem  , że rozprowadzane dopalacze przez grupę Jana S. doprowadziły do zejść nastolatków zażywających ten towar } . Ja uważnie będę śledził jak będzie wyglądał los tej przestępczej grupy ( na celowniku oprócz obecnego szefa Wymiaru Sprawiedliwości było trzech policjantów z wydziału antynarkotykowego Komendy Stołecznej Policji oraz prokurator, który prowadził w tej sprawie śledztwo ) oraz jak zostana Ci przestępcy potraktowani przez przedstawicieli najznamienitszej kasty....

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka