Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
18 obserwujących
261 notek
270k odsłon
721 odsłon

Kibicuję sędziemu K.Zaradkiewiczowi w rozbiciu bastionu jakim jest SN.

p.o. Prezesa SN - sędzia Kamil Zaradkiewicz
p.o. Prezesa SN - sędzia Kamil Zaradkiewicz
Wykop Skomentuj39

        W SN trwa procedura wyłonienia kandydatów na prezesa SN . Profesor Kamil Zaradkiewicz pełniący obowiązki prezesa SN jako Przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego stwierdził, że komisja skrutacyjna została dziś wyłoniona.
Jednak komunistyczne mastodonty z SN protestują, tak uważa np. sędzia Aleksander Stępkowski, który twierdzi, że część "starych" sędziów otwarcie dokonuje obstrukcji w czasie procedury. W SN jest obecnie 56 matuzalemów z poprzednich układów oraz 43  "nowych" sędziów.
Stanowczo zareagował profesor Kamil Zaradkiewicz, który zwracając się do grupy "starych"sędziów,stwierdził , że robią wszystko by nie dopuścić do  wyboru kandydatów na I prezesa SN , ale  on z ta obstrukcją sobie poradzi, po czym zarządził przerwę by przygotować karty do głosowania.

        Na takie dictum chcieli zaprotestować sędziowie z poprzednich nadań, ale sędzia Kamil Zaradkiewicz opuścił salę posiedzeń , wyłączając wcześniej mikrofony.
            To nie będzie łatwa batalia z tym układem w SN, ale jak tylko nastąpi przełom, to jest szansa, że Sławomir Neuman, Stanisław Gawłowski ,Trzecia Osoba w RP et consortes będą  musieli nieco zweryfikować swą opinie w kwestii pracy sądów w RP.
Chwała sędziemu Kamilowi Zaradkiewiczowi, że zdecydował się na przewodzić  rozbiciu tego zblatowanego układu w SN. Teraz najlepiej widać jak starannie ten układ był  konstruowany, do jakich celów miał służyć i czyim przedłużonym ramieniem miał być.

        Wyobraźmy sobie jeszcze gdyby obecny Sn miał zająć stanowisko w sprawie nieodbytych wyborów prezydenckich z dnia 10 maja br, całe szczęście , że PKW się zachowała jak należy...

Wykop Skomentuj39
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo