Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
19 obserwujących
272 notki
283k odsłony
1776 odsłon

I wszystko już jasne - jest decyzja prezydenta w obsadzeniu I Prezesa SN

Stanowisko I prezesa SN obsadzone - Małgorzata Manowska
Stanowisko I prezesa SN obsadzone - Małgorzata Manowska
Wykop Skomentuj156

                I wszystko jest już jasne  jest decyzja prezydenta w sprawie obsady I Prezesa Sadu Najwyższego - na następczynię Małgorzaty Gersdorf została powołana też Małgorzata , tak jak znaczna część PT internautów antycypowała Małgorzata Manowska.
Ciekawe , że na prezesa prezesa  Izby Karnej w SN został powołany były rzecznik SN sędzia Michał Laskowski i chyba wiadomo czym kierował się prezydent Andrzej Duda desygnując właśnie jego na to stanowisko.   

            Dobrze, że w końcu ten węzeł gordyjski z wyborem I prezesa SN został przecięty  bardzo szybko i będzie się można skupić na ważniejszych kwestiach także tych  w wymiarze sprawiedliwości.    

            Ciekawi mnie jedynie czy pójdą pytanie prejudycjalne do TSUE po tym posunięciu prezydenta RP Andrzeja Dudy, ale to już kwestia wtórna ...


PS Dwie godziny temu słuchałem wypowiedzi dziennikarza GW Pawła Wrońskiego, który oznajmił, że w wyniku wygranej Rafała Trzaskowskiego wyborów prezydenckich odwołanie I Prezes SN Małgorzaty  Manowskiej to kwestia czasu - sic!

Wykop Skomentuj156
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo