Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
387 notek
519k odsłon
  3124   0

Jerzy Owsiak pod rękę z Martą Lempart

Jezry Owsiak pod rękę z Martą Lempart
Jezry Owsiak pod rękę z Martą Lempart

      Jerzy Owsiak zadeklarował  Ogólnopolski Strajk Kobiet  będzie grał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ostatnich dwóch  dniach stycznia 2021. Protestów ma nie być. Bardzo dobrze znaczki WOŚP zapewne pojawią się wówczas obok czerwonych błyskawic, a właśnie na to chciałbym zwrócić uwagę.

       Ta deklaracja Jerzego Owsiaka jest już jawnym określeniem swej pozycji na scenie politycznej RP ergo  WOŚP podobnie jak OSK przeciwstawia się obecnej władzy oraz PiS i będzie ze wszech miar dążył do jej obalenia, co nie jest zaskoczeniem dla większości polskiego społeczeństwa, ponieważ korelacja celów lidera WOŚP i OSK była widoczna nawet bez takich deklaracji .

       Tak teraz jak najbardziej uprawnionym jest osąd, że działalność Jerzego Owsiaka i jego fundacji tych "Złotych Melonów"," Mrówek" są przedsięwzięciami stricte politycznymi, żadne zapewnienia lidera WOŚP , że tak nie jest są czystą obłudą i hipokryzją.

       Oczywiście powyższa deklaracja wzbudziła aplauz wśród lewackich organizacji i twardego lewicowego elektoratu, bo już dziś nie ukrywają swej radości , co widać po takich opiniach:

"Serduszka WOŚP i czerwone błyskawice doprowadza obecną władzę do białej gorączki"

         Mnie się jednak wydaje, że ten krok Jerzego Owsiaka przystąpienia do wspólnego frontu walki z obecnym rządem RP może przynieść chwilowy wzrost notowań tych 2 ruchów społecznych i osłabienie pozycji obecnego rządu.  Rządu, do którego mam wiele zastrzeżeń  ze względu na labilność decyzji w kwestiach okołocovidowych, rządu ,w działaniach którego  razi mnie brak zdecydowanych działań wobec przemocy w lewackich manifestacjach  pod egidą Marty Lempart, który też nie wykorzystał odpowiednio 3 miesięcy od momentu ogłoszenia wyroku TK w kwestii aborcji do momentu jego uzasadnienia, by przeprowadzić stosowną kampanię informacyjną.

         Z drugiej strony nie wierzę tak jak niektórzy przedstawiciele lewackich środowisk, że rząd jest na równi pochyłej i jego kres jest bliski. To są nadinterpretacje, a zmasowany atak w mediach w kraju i zagranicą ( BBC ostatnie manifestacje trafiły ( jednak tylko przez moment ;-)  z odpowiednimi komentarzami na czołówkę portalu BBC i także w TV BBC, ale wiadomo jakie stanowisko w sprawie aborcji musi zająć media kraju, w którym dokonuje się najwięcej aborcji w Europie  ) nie będzie trwał  wiecznie. Wiem , Marta Lempart zapowiada manifestacje OSK non stop zobaczymy czy to jej się uda i czy uda jej się nie przekroczyć czerwonej linii ?

     Do następnych wyborów są jeszcze trzy lata, więc czekam na rozsądną akcelerację rządowych przedsięwzięć przede wszystkich w obszarze gospodarki, edukacji, uporządkowania rynku mediów w kraju. Jednocześnie  apeluję aby wszystkie decyzje rządu akceptowane przez większość polskiego społeczeństwa, nie były obarczane strachem przed stanowiskiem KE, PE , innych członków EU, Komisją Wenecką , Green Peace i naciskiem mediów zagranicznych i ich agend w kraju oraz naszych wiadomej proweniencji, bo to ostatnie powoduje, że działania rządu wyglądają na nieskoordynowane, chaotyczne i oznaczają jego ( vulgo rządu) słabość...

Lubię to! Skomentuj202 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo