Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
32 obserwujących
415 notek
563k odsłony
  399   5

Zmiana narracji Donalda Tuska w sprawie Funduszy Odbudowy dla RP

Zmiana narracji Donalda Tuska w sprawie Funduszu Odbudowy po SARS-COV2
Zmiana narracji Donalda Tuska w sprawie Funduszu Odbudowy po SARS-COV2

                     Jakież to jest przewidywalne, a w swym wyrazie proste by nie użyć dosadniejszego określenia - prymitywne i grubymi nićmi szyte. To, że Donald Tusk zmienił swą narrację w sprawie funduszy z EU dotyczących odbudowy po SARS-COV2 i ponoć sam namawiał decydentów w Brukseli by nie blokowali funduszy odbudowy w erze postcovid dla Polski  to czysta zagrywka socjotechniczna.

                   Najprędzej dowiedział się u swych informatorów w PE, KE , że RP otrzyma fundusze na odbudowę swej gospodarki po pandemii SARS-COV2 i chciał się wykazać, że on był tym spiritus movens wpływu na Brukselę by nie  blokowała tych funduszy dla Polski.

                    Tak widzę zmianę narracji przez p.o. szefa PO , bo zdawał sobie sprawę , że czas kontestacji obozu władzy, iż nie otrzyma ona tych pieniędzy, które przecież żyrowała to dziś jeden wielki humbug. By nie stracić wiarygodności w oczach swych wyznawców rzucił w eter info, że to dzięki niemu te fundusze trafią nad Wisłę dzięki jego wstawiennictwu - sic !. Kto się dziś na takie tanie i płytkie zabiegi socjotechniczne nabierze ? Pytanie stricte retoryczne ;-)

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka