Blog
Homo mensura
frankunderwood
frankunderwood IT,żonaty,2 córki
1 obserwujący 108 notek 61437 odsłon
frankunderwood, 6 grudnia 2017 r.

Powinno się zbojkotować MŚ w 2018 w Rosji

626 32 0 A A A
losowanie MŚ 2018 Rosja
losowanie MŚ 2018 Rosja

    Moim zdaniem w aspekcie wydarzeń ze stosowaniem dopingu przez Rosjan na ostatniej Olimpiadzie Zimowej w Soczi czy dyskwalifikacji znacznej grupy rosyjskich lekkoatletów, ba nawet w tenisie casus Szarapowej powinno dojść do bojkotu MŚ A.D. 2018 w Rosji w piłce nożnej.

    Tak zdaję sobie sprawę, że takie szemrane instytucje jak FIFA czy UEFA same na to by nie wpadły - "Avarus animus nullo satiatur lucro' /Chciwa dusza nie nasyci się żadnym zyskiem - chciwość ludzka jest nienasycona/, to uważam, że cywilizowane kraje powinny pokazać Putinowi środkowy palec.

    Owszem jestem świadom, że taką konstatacją mam przeciw sobie rzesze kibiców polskich - po tylu latach wreszcie jesteśmy na Mundialu, ale być może uniknęlibyśmy tym samym i blamażu, ponieważ mam duże wątpliwości czy jesteśmy w stanie na tych mistrzostwach odnieść jakiś wymierny sukces ;--) Wyznam szczerze, że od pewnego czasu / dość dłuższego/ nie darzę szczególnym zainteresowaniem piłki kopanej, przedkładam ponad nią lekkoatletykę, tenis, siatkówkę , a nawet snooker.

    Ponadto widzieć minę obecnego i przyszłego prezydenta Rosji w aspekcie powyższego - bezcenne...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W kwestii poglądów na gospodarkę - liberalne, w domenie obyczajowości- konserwatywne, otwarty na poglądy innych, przeciwnik wszelkiej politycznej poprawności, koniunkturalizmu, permisywizmu i szeroko rozumianego lewactwa..

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • NIe wiedziałem, ze dżentelmenem może się mienić ktoś, kto dokonuje zakupu garniturów na...
  • Antycypowalem czym jest EU i dlatego byłem przeciw naszej akcesji.Calkiem spora grupa była tych...
  • @dim. Jasne ;-) Widzę ( po rzucie okiem na Twoje notki ) , że masz wiele wspólnego z...

Tematy w dziale Sport