Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
10 obserwujących
188 notek
154k odsłony
1002 odsłony

Fundacja Otwarty Dialog powinna zostać natychmiast zdelegalizowana

Wykop Skomentuj20

            Tak sądzę o podstawę do mojej oceny sytuacji daje artykuł z The Times o tej fundacji - tu link do artykułu , którego  całego nie czytałem bo nie mam wykupionego abonamentu do tej sieciowej witryny, ale wystarczy ten wyimek ,który tę fundacje założoną w RP dyskredytuje. I nie chodzi tu o działalność na terenie RP, która w aspekcie powyższego kładzie się cieniem na jej działalności w czasie demonstracji KOD , teraz związanych ze strajkiem nauczycieli ( rozsądni wiedzą jakie były plany w rozmontowaniu rządzącej obecnie partii ) .

        Należy jeszcze przypomnieć , jaką decyzję podjął Sąd Okręgowy w Warszawie oddalając skargę MSZ na ustanowienie  zarządu komisarycznego  w organizacji Otwarty Dialog i w związku orzeczeniem tego sądu resort nie przejmie kontroli nad tą fundacją - a wyrok powinien być zgoła odmienny co widać ewidentnie dzisiaj. Dobrze chociaż się stało, że Ludmiła Kozłowska została wydalona z RP i wpisana na listę osób , które mają zakaz wjazdu na teren EU. Oczywiście aparat w Brukseli nic sobie z tych działań nie robił i Ludymyla Kozłovsky brylowała na salonach Brukseli i korytarzach PE -  podczas gdy była już wpisana do SIS ( System Informacyjny Scheongen ). Warto zapamiętać jakie były w organie z Czerskiej publikowane artykuły - padały pytania , komu zależało na pozbyciu się  szefowej Fundacji Otwarty Dialog, ba interesujące jest też zdanie RPO Adama Bodnara , który wystąpił z zapytaniem do Urzędu do Spraw Cudzoziemców : "Na jakiej podstawie wpisano dane szefowej Fundacji Otwarty Dialog Ludmiły Kozłowskiej w Systemie Informacyjnym Schengen i jaki organ wnioskował o dokonanie tego wpisu" ? Tak dobrze PT internauci widzą to pytanie rzecznika RPO w RP Adama Bodnara.
            Ciekawe jak wyżej wymienione podmioty w aspekcie informacji podanych przez The Times widzą siebie dziś w roli apologetów ( chyba zasadne jest takie określenie ) Formacji Otwarty Dialog i jej szefowej Ludymyly Kozlovsky ?

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka