Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
226 notek
216k odsłon
351 odsłon

Odrodzenie postkomuszej hydry

Wykop Skomentuj11

            Widać to najlepiej po narracji takich lewackich przedstawicieli komunistycznego aparatu jak Włodzimierz Czarzasty, Robert Kwiatkowski vel "Iron Robert", Dariusz Rosati vel tow. Buyer czy Danuta Hübner. Do powyższego grona dokooptował nieco młodszy, czupurny lewacki zapatysta, redaktor ze stajni Jerzego Urbana.

            Za to odrodzenie tej postkomuszej hydry winien  jest Grzegorz Schetyna, który na listach POKO umieścił komunistycznych matuzalemów w osobach W.Cimoszewicza, L.Millera czy Danuty Hübner..Od tego momentu postkomusza hydra odzyskała wigor i siły witalne, a widać to najlepiej po narracji tej formacji na swoich wiecach  oraz po występach jej  przedstawicieli w mediach , a zwłaszcza hardego Iron Roberta. Dobrze, że PiS w miarę utrzymał status quo z 2015 tzn większość w izbie niższej parlamentu RP i będzie mógł dalej rządzić samodzielnie. Komfortu już takiego jak w poprzedniej kadencji mieć nie będzie, ale to nie jest duży problem, nieco wydłuży się proces legislacji co może tylko sprawić, że ustawy mogą być przygotowywane bardziej staranniej, a odrzucenie ewentualnych poprawek senatu można przecież dokonać bezwzględną większością sejmowych szabel,. Teraz bardzo ważnym  kamieniem milowym dla PiS jest wsparcie w wyborach prezydenckich AD 2020 obecnego prezydenta Andrzeja Dudy i jeśli on zostanie ponownie  wybrany na urząd Prezydenta RP to sytuacja będzie w miarę komfortowa i stabilna. Nie należy wchodzić w zwarcia z tymi lewicowymi zapatystami, pozostawić to wyłącznie formacji JKM.

            Należy robić swoje , czyli według mnie  skupić się góra na 3 punktach ( nie rozmieniać się na drobne ) tzn. dokończyć reformę wymiaru sprawiedliwości, uchwalić nową ustawę medialną np. wzorując się na tej znad Sekwany, Loary i Garonny ( wraz ze sposobem jej implementacji ) i wziąć pod lupę sytuację w służbie zdrowia - resztę utrzymać jak za pierwszej kadencji i to wystarczy by myśleć pozytywnie o kolejnej kadencji. Owszem nie będzie łatwo, tym bardziej , ze widać na zachodzie symptomy recesji, ale na pewno przy poprawnych rządach powinno się dać radę...

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka