54 obserwujących
364 notki
408k odsłon
8702 odsłony

Majdan w Ameryce!

Wykop Skomentuj75

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w Ameryce dojrzewa cierpliwie planowany MAJDAN, który już wkrótce może wybuchnąć w swojej niszczycielskiej pełni, dotychczas widzieliśmy tylko kontrolowane eksplozje. Przygotowywane i dobrze opłacane kadry niecierpliwie wymachując marksistowskimi manifestami świetlanej przyszłości, pięściami, nogami i kijami bejsbolowymi czekają na hasło, symbol, incydent, aby uderzyć i zniszczyć znienawidzony system stworzony przez “białego” człowieka. Rewolucja, której imię wykrzykują rozwydrzone młode panienki i rozmaici mężczyźni ubrani w czarne pogrzebowe kostiumy płetwonurków płynie ulicami (obok innych nieczystości) jak śnięte ryby Trzaskowskiego w stronę ogromu obietnic i dobrodziejstw Nowego Porządku Światowego.

imagehttps://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB19skAB.img?h=174&w=300&m=6&q=60&u=t&o=t&l=f&f=jpg&x=711&y=411 

Śpieszmy się pożegnać Amerykę jaką znamy. Nie wierzysz? Demokratyczny kandydat na prezydenta 78 letni Joe Biden właśnie ogłosił, że w Ameryce przez tego parszywego i leniwego pomarańczowego Trumpa nieudolnie zwalczającego COVID 19 zginęło 200 milionów ludzi! Dodamy do tego, że wcześniej Joe ogłosił, że Ameryka od 2007 r. straciła 150 mln obywateli, ofiar przemocy broni palnej, której trzeba zakazać. Więc pytam po kie licho Biden ubiega się o prezydenturę kraju bez żadnej populacji? Tylko w tych dwóch wypowiedziach uśmiercił 350 mln ludzi, a jak wiemy US ma ok. 331 mln, więc pewnie bezlitośnie uśmiercił też tychże ok. 20 mln przebywających w US nielegalnie, taki okrutnik! Zaraz, zaraz, są raporty, że nawet najbardziej zatwardziali Republikanie po śmierci … czasem głosują na Demokratów, czyżby o to tu chodziło? Recepta na pewne zwycięstwo! Tylko czekać jak dziadek weźmie się za Chiny i Indie, tam dopiero przy ich populacji będzie mógł się wykazać… Może jednak świat byłby bezpieczniejszy, gdyby nie wychodził na światło dzienne z tej swojej piwnicy, a może ocalałoby i więcej jego wyborców..?

Cóż, nad Ameryką zbierają się prawdziwe czarne chmury. Za starych dobrych czasów światowe lewactwo operowało hasłem: “Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!”. Demiurdzy projektujący nowy wspaniały świat jako mięsa armatniego używali cnót klasy robotniczej, niestety klasa robotnicza puściła się z kapitalistami i całą koncepcję diabli wzięli. Znaczy się wzięli, ponownie przemyśleli i oparli się na nowych fundamentach wiążąc swoje nadzieje z tłustymi kotami ponadnarodowych korporacji i wszelkich rodzajów istniejących, bądź wykreowanych mniejszości, od najbiedniejszych, poprzez tych ze zubożałymi wartościami rodzinnymi, seksualnymi, mniejszościami etnicznymi, narodowymi etc….

Niestety Ameryka zdziczała, co można oglądać “na żywo” w telewizorniach reklamujących przemoc, palenie biznesów i siedzib w miastach od dekad rządzonych przez Demokratów. To też dziedzictwo 8 lat prezydentury Obamy (i Bidena!), pozostawiona przez niego bomba z opóźnionym jarającym rewolucyjnie zapłonem. Na światło dzienne teraz wychodzą rozmaite pokraczne polityczne dziwadła jak oczerniający Amerykę “Projekt 1619”, czy “Krytyczna teoria rasowa”. Na tę ostatnią składają się już od kilku lat funkcjonujące seminaria dla ludzi biznesu, nauki, biurokracji, a nawet policji i wojska! “Wykładają” tę truciznę, sączą te rasistowskie idiotyzmy nawet w słynnej wojskowej akademii w West Point! Prowadząca taki WUML (marksistowski dokształt) osoba zarabia ok. $5-10 tys. za godzinę sączenia w żyły Amerykanów lewackiej trucizny (cel: self destruction!). Biali ludzie są gorsi, są podli, w zasadzie nie są nawet ludźmi! Urodzili się uprzywilejowani, są rasistami, nawet jeśli tego nie wiedzą! Jak taka nauczycielka, uczestniczka tego kursu ma później wychowywać dzieci w patriotyzmie? Jak taki żołnierz, oficer, czy policjant ma reprezentować i walczyć o dobre imię swojej ojczyzny? Trump gdy zrozumiał, że to wywrotowa czerwona propaganda, zawiesił ten program w domenie federalnej (obciął fundusze) w ubiegły weekend. Więc niejeden “naukowiec” od Sorosa utracił wspaniałe dochody (oczywiście przez ten rasistowski kapitalizm!). Jednak ten kał serwowany jest dalej w wielkich korporacjach i biznesach...

Żeby tego było mało właśnie zmarła wywodząca się z Galicji, 87 letnia Ruth Bader Ginsburg, sędzia Sądu Najwyższego (mianowana 27 lat temu przez prezydenta Clintona), ostra lewaczka z sierpem i młotem oraz aborcją w godle (w kołach prawicowych zwana Dr Zło), bardzo zasłużona jednak w walce o prawa kobiet.. Ruth Bader Ginsburg od lat chorowała na kilka rodzajów raka (w tym trzustki) i zasypiała na posiedzeniach Sądu, więc wielu komentatorów zdroworozsądkowo wpatrzonych było w zegar z kosą. Miała obsesję w kontekście seksualności, w swojej książce postulowała aby seks był legalny od 12 lat życia! Nie była też przeciwniczką wykorzystania aborcji w celach selekcyjnych! Totalna rozpacz i zarazem guru czerwonej lewicy. 

Wykop Skomentuj75
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka