4 obserwujących
47 notek
14k odsłon
694 odsłony

Kaczyński po prostu pozazdrościł Trumpowi.

Wykop Skomentuj15

 Trump kiedyś stwierdził, że może zastrzelić kogoś w biały dzień na 5 Alei, a ludzie i tak będą na  niego głosować. Żeby nie być gołosłownym: https://www.google.com/search?q=trum+i+can+shoot&ie=utf-8&oe=utf-8

 Kaczyński po prostu postanowił się zabawić w podobny sposób – wykręcę wam taki numer, że się nie pozbieracie, a wy i  tak będziecie mnie wychwalać drogie moje małpeczki – bo tylko tym dla mnie jesteście, figurkami, które ustawię sobie jak zechcę. W końcu obydwaj mają macherów od propagandy szkolonych przez tych samych ludzi ze śpiewnym akcentem. Jak prześledzicie co mówiła PiS-owska propaganda i propaganda Trumpa znajdziecie zaskakujące podobieństwa – w tym samym czasie były nawet używane te same słowa zgrubnie tłumaczone na angielski czy polski z tego samego przekazu.

 No cóż, może nie dajmy się jednak zastrzelić w biały dzień. U nas udało się jeszcze przepchnąć rząd nieudacznych bufonów na następną kadencję. Ale jest nadzieja, że po obecnych doświadczeniach w Polsce i wykopaniu Trumpa ze stołka przyjdzie jakieś otrzeźwienie na naszych rządzących, a przynajmniej zmusi ich do przyczajenia się na chwilę. Dlatego głosowanie za usunięciem obecnego prezydenta z urzędu jest w tej chwili chyba najważniejszym obowiązkiem Polonii u USA. Zróbcie to dla swoich rodaków w kraju, przynajmniej wy uwolnijcie się od żenujących typów na urzędzie. W końcu za odnowiciela USA ma dalej uchodzić wielokrotny rozwodnik i oszust? Trochę to w zębach zgrzyta, czyż nie?

 Poza tym chyba trochę w amerykańskim internecie siedzicie, więc chyba wiecie, że każdy, u kogo drugie słowo to „leftist” zwykle okazywał się jak nie agentem, to czystej wody sukinsynem. Osobiście znam jednego, co na forach SF używał nicka K.A. Pital („Kapitał” Marksa, myślał, że jest sprytny i zabawny). Wpadł na wychwalaniu bez pamięci przewagi rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego:)


 A jak pytacie co w zamian - odpowiedź jest prosta. Poprzednicy nie byli złodziejami - kompromitacje CBA i innych służb próbujących skręcić jakieś oskarżenia chyba mówią same za siebie. Nie byli też nieudacznikami – nawet gazoport im. Lecha Kaczyńskiego musieli im wybudować, nie mówiąc o Szpitalu Narodowym w Warszawie, czy tych wszystkich rondach szybko przemianowywanych na pasujące do obecnej linii. Tak macie na kogo głosować – i będzie to na pewno lepszy wybór, niż obecny. Nie ma nic złego w przyznaniu się do błędu.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka