0 obserwujących
733 notki
376k odsłon
  493   0

Wyrok korzystny dla PO RP i TVN24

Jak donosi PAP

"Sąd nakazał rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanowi, szefowi sztabu PiS Tomaszowi Porębie oraz komitetowi wyborczemu PiS sprostowanie na antenie TVN24 oraz wpłacenie 10 tys. zł na hospicjum w Krakowie."

www.salon24.pl/news/135118,pis-musi-przeprosic-po-za-wypowiedzi-o-kampanii-polska-w-budowie


Platformie gratuluję. Pełnomocnik PiS nie uczestniczył w procesie był na sali. Pełnomocnik PO RP uśmiechnięta, zadowolona i usatysfakcjonowana.

Kolejny sukces Platformy i zaprzyjaźnionej stacji! Zapewne za zamieszczenie stosownego sprostowania skasują zgodnie z cennikiem przez siebie ustalonym trochę kasiorki. By żyło się lepiej.


Wypada podziękować Pani Sędzi Beacie Ładak chyba. Chętnie zapytałbym też Sądu czy przedstawiciel dbającej o piętnowanie kłamstwa Platformy PDT mówiąc, że na sali jest śp. Andrzej Lepper - skłamał, czy też nie posłużył się kłamstwem. Być może Pani Beatka, jak Donald też potrafi poznać kłamstwo po oczach, bo takie ma śliczne, jasno-niebieskie.

Sędzia Przewodniczący Beata Ładak, podczas ogłoszenia wyroku
(fot. PAP/Paweł Supernak)

 

W moim głęboklim przekonaniu PDT wskazywał na Jarosława Kaczyńskiego i celowo wprowadzał w błąd słuchających.


Zdjęcie wkleiłem ze strony:

www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,9305,proces-przegrany-pis-musi-przeprosic-po.html

Zdjęcie i nazwisko Sędziego rozgrzanego zamieszczono też tu: www.orange.pl/kid,4000000150,id,4001372993,title,Orzeczenie-sadu-ws-pozwu-PO-przeciw-PiS,article.html

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale