8 obserwujących
165 notek
98k odsłon
176 odsłon

Ideowy sojusz kontrreformacyjny z hiszpańskim neofaszystami.

Wykop Skomentuj31

Hiszpańska skrajnie prawicowa partia Vox, taki iberyjski PiS, odmówiła poparcia rezolucji potępiającej męską przemoc wobec kobiet w rodzinach twierdząc, że mężczyźni czy lesbijki też są na nią narażeni ze strony swych życiowych partnerek!?

Tego typu partie zupełnie tak samo szukają nieporównywalnych wytłumaczeń w przypadku pedofilii duchownych, byle tylko zaakcentować, że nienawidzą tego nowoczesnego świata, domagając się powrotu starego katolickiego, patriarchatu!

Bo gdy zwrócić im uwagę na te zbrodnie wobec dzieci czynione przez zboczeńców w sutannach, też unikają stanowczego potępienia gardłując, że w laickich środowiskach jest podobnie, a nawet dużo gorzej. A w ogóle ( tak mantrują ) to ci zboczeńcy zostali wyświęconymi kapłanami na skutek nihilistycznej ideologii z liberalnego Zachodu czy działań komunistycznej służby bezpieczeństwa ( wersja polska ) !?

Nie przeszkadza im że ani jedno ani drugie nie miało miejsce w przypadku największego pedofila wśród katolickich koloratkowych, Maciela Degollado, który gwałcił dzieciaki już w latach 40-tych ubiegłego wieku, cały czas z błogosławieństwem papieży, w tym JP2.

W tym samym kontrreformacyjnym duchu i PiS i Vox założyły prawdziwy pakt stalowy w Parlamencie Europejskim nie popierając całej rezolucji, która potępiała Ugandę za plany wprowadzenie kary śmierci za homoseksualizm.

Vox chyba jednak robi błąd tak szybko ujawniając swoje podłe mizoginistyczne oblicze, a mógł poczekać, jak PiS, odziewając się wpierw w skórę baranka, by dopiero gdy już władzę zdobędzie i faszystowsko ( ci Hiszpanie mają przy tym nawet istotne tradycje, do których zresztą nawiązują ) ją utrwali, ujawnić zęby wilka.

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka