8 obserwujących
174 notki
113k odsłon
157 odsłon

Piebiak-hejt mocno zaboli obóz władzy.

Wykop Skomentuj16

Od wyborczej wiktorii dzieli PiS jeszcze kilka tygodni i kilka przeszkód jeszcze do pokonania.

Jedną z nich jest propagandowe rozegranie nieuniknionej delegalizacji w świetle prawa unijnego przez TSUE aktualnej Krajowej Rady Sądownictwa i jej "dzieci" z nieprawego łoża, czyli Izby Dyscyplinarnej Sadu Najwyższego i izby, kontrolującej wybory.

By to skutecznie zrobić muszą istotną część środowiska sędziowskiego przeciągnąć na swoją stronę lub chociaż spacyfikować, generalnie metodą zastraszenia.

A w mediach sobie życzliwych i ustami swoich przedstawicieli ( na czele z prezydentem i premierem ) nadal dyskredytować trzecią władzę, szczególnie obrońców jej niezależności od pozostałych władz.

Tymczasem ujawniony "trąd" w ministerstwie sprawiedliwości w postaci afery ziobrystów szalenie utrudnia i jedno i drugie.

Rozpaczliwie próbują więc jeszcze bardziej ponownie zaatakować całe środowisko sędziowskie, kuriozalnie i bezczelnie obwiniając je za te czarne owce, które były przecież na usługach PiSu. Organizacje polskich sędziów już od 2016 roku ostro przecież krytykowały zatrudnianie przez Ziobrę ich zawodowych kolegów w Ministerstwie Sprawiedliwości. Takie opluwanie ofiar przez katów i ich wspólników jest więc szczególnie obrzydliwe.

To wszystko tylko spowoduje jeszcze większe oburzenie w środowisku sędziowskim, co scementuje je w oporze przeciwko rządowemu gwałtowi na niezależności trzeciej władzy od pozostałych, a gadzinowa propaganda na temat ukradzionych pęt kiełbasy czy pendrive'ów będzie od tej pory kojarzyła się z obrzydliwym pisowskim Piebiakiem, wulgarnym pisowskim Iwańcem i zdradzieckim mężem poniżonej i wykorzystanej żony, na którą publiczne donosy ów pisze.

Dlatego na Nowogrodzkiej wścieklizny dostali, ale Zbychu jest zbyt istotny w ich układance, by go jak Łukaszka czy Jakubka poświęcić.

A do wyborów już niewiele czasu pozostało, by to czymś sensownym przykryć szczególnie, że spodziewany wyrok TSUE wisi nad PiSem jak miecz Damoklesa.Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale