Globtrotuar61 Globtrotuar61
200
BLOG

Obóz Demokratyczny wrogiem demokracji

Globtrotuar61 Globtrotuar61 Polityka Obserwuj notkę 13
Nie ma większego święta demokracji bezpośredniej niż referendum. W istotnych dla państwa sprawach, władza pyta się wg konstytucji Suwerena jaką koncepcję wybrać. W takiej Szwajcarii to podstawa rządów.

Mnie do rozpuku bawi ta nazwa. Obóz Demokratyczny. Lepiej z nazwą trafić nie mogli.

Oczywiście pokolenie Z, milenialsi i inna gówniażeria pojęcia nie ma dlaczego. Rodzice im nie powiedzieli, a na lekcjach historii siedzą w smartfonach na insta. A salonowa ubecja woli nie pamiętać. Tak nazywali siebie sługusy sowieckiej Rosji którzy na polecenie Stalina przejmowali w Polsce wtedy władzę. Żeby było jeszcze kuriozalniej, to ówczesny zdradziecki "Obóz Demokratyczny" zorganizował REFERENDUM!!! Oczywiście wszystko wtedy i jak i dziś przez "Obóz Demokratyczny" oszukane i zakłamane. Przestaje dziwić takie bezpośrednie odwołanie się do tamtych zdrajców Polski obecnej władzy. I choć mają wiele ze sobą wspólnego, to akurat w temacie referendów różnią się diametralnie. Sądzę, że to tylko dlatego że nie wierzą w swoich Braci Kamraci w komisjach wyborczych. Lecz nawet komuchy udawały że w sprawach najistotniejszych dla państwa, pytają o zdanie obywateli.

Obecny " Łobuz Demokratyczny" ani myśli pytać obywateli o cokolwiek. Po co? Wszak oni wiedzą lepiej co Polsce potrzeba, a ich wyborcy to wyjątkowe tumany, niech sie więc lepiej nie wypowiadają. Trochę racji mają, trzeba przyznac, ale w Polsce są również ludzie z mózgiem, nie tylko Jagodno. A ci mogliby pomieszać szyki rządzącym obwiesiom. A tego by ta mafia bardzo nie chciała.

Najpierw było uroczyste unieważnienie przez tuska referendum o pakcie migracyjnym. Debile z Jagodna i innych Wilanowów uwierzyli temu patologicznemu oszustowi, że nikt go w Brukseli nie ogra. Wszak zakładał pijanemu Junkersowi marynarke, to znaczy że ma ich tam wszystkich w małym palcu. No takich mamy w Polsce wyborców i co można z takim inwentarzem zrobić? Niestety nic. Będą przez swoje wybory niszczyć Polskę, aż ich osobiście dotknie, wtedy będzie straszny klangor tej bezmyślnej gawiedzi.

A Pakt Migracyjny wchodzi już od lipca na pełnej petardzie. Cóż.

Referendum w Krakowie nakazywali swoim jelopom zbojkotować. Bo co głupi jak kij od szczotki wyborcy KO mogą wiedzieć o rządach peowskiej mafii w Krakowie. Mają cicho być, nie wypowiadać się i płacić podatki na kolesiów Miszalskiego. Tyle ich. Tyle mogą. I obrażać wszędzie organizatorów tego referendum. Notabene ponoć dlatego frekwencja w miarę dopisała, bo ludzi ta obrzydliwa akcja sokistów z buraka i bydła od giertycha, wkur. na maxa. Nic tak człowieka normalnego nie cieszy jak porażka tych obłąkanych z nienawiści, porażek ludzkości.

Referendum prezydenta Zielonym Ładzie nie przeszło przez Senat, zdominowany przez peowską mafię. Najzabawniejsze w tym odrzuceniu prezydenckiego wniosku był fakt, że decyzję Senatu referował ....... kryształ Gawłowski, kryminalista skazany przez sąd na 5 lat bezwzglednego więzienia. Lepszego przedstawiciela tej zorganizowanej grupy przestępczej wybrać nie mogli. No może jeszcze Grodzkiego czy Kwiatkowskiego, lub kilku pomniejszych gangsterków.

Oczywiście rządząca mafia rządzi tylko i wyłącznie z powodu realizowania wszystkich, nawet najgłupszych pomysłów Brukseli. Dlatego Bruksela im pozwala na bezkarne łamanie w Polsce prawa i konstytucji. 

Rządzące menele w odrzuconym wniosku stwierdziły, że pytanie refendalne jest z tezą. Bo jest. No i?

A jak wytłumaczyć przygłupim wyborcom KO dlaczego ich rachunki za prąd i gaz rosną postępem geometrycznym? Skąd mieliby wiedzieć co jest tym czynnikiem zwiększającym niebotycznie ceny energii? W TVN spółce strategicznej im powiedzą? W Sznepf TV arcykapłanka im to wyjaśni? Litości. Jedyna szansa dotarcia do tej ogłupiałej i niedoinformowanej bańki, to przeczytanie za kotarą komisjì wyborczej. Mała szansa, ale może by coś dotarło do niektórych choć zakutych łbów. 

Wieczny tułacz, wciąż szukający swego miejsca na ziemi. Prawe, stabilne poglądy. Wróg bolszewii wszelakiej.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (13)

Inne tematy w dziale Polityka