Głos pokolenia 90
Chociaż chcieliśmy żyć to nigdy nie mieliśmy okazji...
30 obserwujących
103 notki
597k odsłon
  1252   1

Zagraniczne korporacje sprowadzają do Polski imigrantów na potęge.

Okazuje się że za ostatnim nagłym napływem imigrantów z Azji czy Afryki do Polski stoją zagraniczne korporacje. Obcy kapitał pomaga do Polski ściągnąć jak najwięcej imigrantów, gdyż pewne szlaki nie zostały jeszcze przetarte.

Napływ imigrantów z takich egzotycznych krajów jak Bangladesz czy Uganda staje się już codziennością. Polacy nie mają nic do gadania jako społeczeństwo w temacie migracji. Za to o wiele więcej do powiedzenia w tej kwestii jak się okazuje mają zagraniczne korporacje, które sprowadzają imigrantów do Polski zarabiając na tym krocie. Czy nawet na tym etapie, gdy decyzja przecież zależy od polskich władz kogo wpuszczą do kraju musi być jakiś zagraniczny pośrednik? Czy nie ma polskich firm, które mogłyby otworzyć biura w wybranych krajach i na tym zarabiać?

Okazuje się że Polska korzysta z know-how korporacji sprowadzających imigrantów do Dubaju. W sieci można napotkać na wiele informacji dotyczących imigracji do Polski a organizatorami tego przedsięwzięcia są firmy z siedzibami w Dubaju. Wyraźnie widać że ktoś z Polski zlecił realizację bardzo dużego przedsięwzięcia, które ma na celu napływ jak największej liczby imigrantów. Polskie firmy desperacko szukają zastępstwa za Ukraińców, których w kraju zatrzymała wojna. Obecnie ponad 90% nowych imigrantów w Polsce pochodzi spoza Europy.

image

image

Zagraniczne korporacje starają się zachęcić mieszkańców krajów trzeciego świata do skorzystania z ich usług, podobno wszyscy mogą liczyć na pomyślność procesu uzyskania wiz do Polski. To wszystko wygląda na zorganizowaną akcję mającą na celu zalanie Polski imigrantami. Czyżby demografia była w tak fatalnym stanie że w tak desperacki sposób próbuje się zaspokoić potrzeby polskich firm? A może rotacja jest po prostu ogromna i połowa tych nowych imigrantów szybko poznaje się na tym, że Polska to nie jest raj na ziemi?

Polskie społeczeństwo czekają ogromne zmiany na które większość nigdy by nie wyraziła zgody. Mamy wręcz do czynienia z inwazją imigrantów w Polsce, która została zapoczątkowana w 2014 roku. Tymczasem młodzi Polacy uciekają z Polski ze względu na kosmicznie wysokie koszty życia i niskie pensje. Także Ukraińcy masowo wyjeżdżają z Polski na zachód od kiedy tylko mają taką możliwość. Zdaje się że władza jak i środowiska biznesowe widzą to doskonale. Dlatego już z wyprzedzeniem zalewa się Polskę setkami tysięcy imigrantów spoza Europy. Kto wie czy w 2023 roku nagle nie okaże się, że do Polski przyjechało milion imigrantów spoza Europy. Ulice polskich miast w każdym razie stają się zauważalnie coraz bardziej różnorodne.


Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale