21 obserwujących
714 notek
955k odsłon
  392   0

Gdy państwo bierze kobietę za żonę...

Domena publiczna
Domena publiczna

Faceci, ogarnijcie się. Im będziecie dawać więcej przywilejów kobietom, tym One będą Was bardziej nie szanowały, zachowując się jak rozpuszczone smarkule. 

Polscy mężczyźni* nie rozumieją współczesnych kobiet i tego, jak działa rzeczywistość. Fałszywą wizję świata podtrzymują nie tylko lewicowe media, ale także utopijne „białorycerstwo” polskich mężczyzn, rodem z przedwojnia.

Kobiety muszą czuć nad sobą kontrolę i dominację mężczyzn. Obecnie kobiety mają te same prawa co mężczyźni. Ale jeśli myślicie Panowie, że dając Im kolejne przywileje, zdobędziecie dostęp do ich „jaskiń”, bardzo się mylicie. Zdobędziecie tylko „przyjaźń”, czyli kompletny brak szacunku – jak mówi Roman Warszawski.

Feminizm nie powoduje, że „działaczki” są brzydkie oraz mają paskudne charaktery. To trzeba odwrócić - one, ponieważ są brzydkie i mają paskudne charaktery, są feministkami...

image

image

Nienawiść tej znanej aktywistki feministycznej do polskich mężczyzn bierze się stąd, że pewnie żaden z nich nie marzył o niej tak, jakby tego chciała.

Zauważcie Państwo: kontrowersyjnie atrakcyjna kobieta, której propozycje zmierzają do ograniczenia wolności i szczęścia kobiet. Czy Magda Dropek nienawidzi innych kobiet, które mają powodzenie u mężczyzn? Czy ta aktywistka feministyczna chce zrobić wszystko, aby faceci i kobiety nie mogliby być szczęśliwi, „aby nie mogli płynąć” za swoim szczęściem. A może tylko prześciga się na radykalizm i tak naprawdę wcale tak nie myśli?

A teraz najlepsze:

500+ powinien być wyłącznie dla wdów, i małżeństw. Naprawdę, znam..., wszyscy znają, mnóstwo przypadków, gdy kobieta ma dziecko, żyje na przysłowiową kocią łapię z facetem, ale nie biorą ślubu, bo to im się nie opłaca. Ta idiotyczna polityka przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.

Później, te wychowujące się w niepełnych rodzinach i pozbawione jakiegokolwiek wzorca dzieci, są aspołeczne, ponieważ wychowują się w patologicznych środowiskach podobnych do murzyńskich gett w USA. 

Państwo finansujące samotne i nieodpowiedzialne matki, przejmuje w ten sposób rolę mężczyzny. Uczy je, że ich nieodpowiedzialne zachowanie się opłaca.

A później dziwicie się, że faceci nie chcą się wiązać/żenić z roszczeniowymi, wulgarnymi i puszczalskimi kobietami. Brzydzimy się takimi osobami. 

Jednak najlepszy wniosek Romana Warszawskiego to konstatacja, że w nadchodzącym systemie totalitarnym, czyli Nowym Lewicowym Porządku Świata, w wojsku i policji powinny służyć wyłącznie kobiety. Dlaczego? Bo taki system bardzo szybko upadnie. 

Proszę posłuchać ciekawej i szokującej rozmowy z genialnymi wywodami Romana Warszawskiego, który porusza wiele kwestii:

Wywody administratora MGTOW Polska grupa 2 Romana Warszawskiego są genialne, i jeśli nie dadzą Niektórym do myślenia, to już nic nie da Im do myślenia. Skończą jak neandertalczycy, których mężczyzn wybił, a samice wcielił -zapłodnił homo sapiens. Czy tak niedługo skończy europejski, w tym polski, mężczyzna?

W dodatku, czy to się komuś podoba, czy nie, to mężczyzna zdobywa-posiada kobietę. I tu żadne krzyki rozwydrzonych feministek nie pomogą. Zresztą, feminizm to nic innego jak wołanie o dominację mężczyzn. Faceci otaczający feministki i razem z nimi niszczący kościoły, to tyko otoczeni pogardą agresywni betaorbiterzy – frajerzy.


Romuald Kałwa 

Stowarzyszony w MGTOW* Polska grupa 2


 

*Polskie kobiety urodzone w latach 40., 50., i 60. również 

* MGTOW - mężczyźni idący własną drogą

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale