32 obserwujących
788 notek
1038k odsłon
  291   0

Zlecenie na chrześcijan

Foto ekranu: Romuald Kałwa
Foto ekranu: Romuald Kałwa

Żadna religia i żadni wyznawcy nie budzą takiej nienawiści u antykulturowców, nazistów, komunistów, satanistów-liberałów, (co akurat jest oczywiste) niszczycieli świata, łajdaków, władców niewolników, ludzi dzikich i prostackich, jak nauki Jezusa Chrystusa – chrześcijaństwo.

Koincydencja – przypadek, metafizyczny zbieg okoliczności. Czy on istnieje na Facebooku? Obojętnie, co inni będą mówić, chrześcijaństwo jest religią wolności – od zła, od zbydlęcenia człowieka. Jest opresyjne, w tym sensie, aby ułatwić, ucywilizować nam życie.

Dlatego też, żyjemy w, niestety, ciekawych czasach – w których walczące z niewolnictwem i ludobójstwo chrześcijaństwo, jest śmiertelnym wrogiem dzikich ludzi, nawet jeśli ci jeżdżą drogimi samochodami. Chrześcijaństwa nienawidzą nie tylko bluźniercy, ale i wszelkiej maści złodzieje i mordercy, sutenerzy i kurtyzany, ale też liberalni wyzyskiwacze – piewcy egoizmu, kultu siły. Chrześcijaństwa nienawidzą nie tylko masoni, komuniści i naziści (którzy np. chwalili islam). Wszakże twórca „Biblii Szatana” Anton Szandor LaVey inspirował się guru liberałów Ayn Rand (słabsi niech zdychają lub będą podporządkowywani).

Z związku z tym, warto zapytać, czy promocja walki z chrześcijaństwem, przez Onet.pl i Wirtualna Polskę – WP, promocję, którą zauważyłem dzisiaj, jest przypadkowa? Często komentuje antykultowe bzdety zamieszczana na tych portalach, ale ciekawe, dlaczego mi, ukazały się propozycję jednego tekstu pod drugim, w tej samej plugawej tematyce.

Żeby nie było, ilość promowanych na Facebooku antychrześcijańskich i antykatolickich tekstów jest „imponująco” duża. Niemiecki Onet.pl, niczym gadzinówka z czasów wojny, bardzo dba również o to, aby polską historię i kulturę przedstawiać w negatywnym, wstydliwym świetle. Ich walka z chrześcijaństwem jest jawna. Onetu jest również jawna walka z polskością, co jest zgodne z pruskim etosem antypolskim, o którym mówił prof. Grzegorz Kucharczyk.

Myślicie, że wasz plugawy rekin zniszczy chrześcijaństwo? Spodziewajcie się kontrrewolucji, nie będzie tak łatwo.

image


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale