32 obserwujących
788 notek
1038k odsłon
  241   1

Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS

Kolaż: Romuald Kała
Kolaż: Romuald Kała

Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS, jest w tym głębsza mądrość, a jak uważasz inaczej, to jesteś ruskim agentem.

Polska, Słowacja, Czechy... Słowianie przodują, hurra! Tylko u tych głupich Norwegów zmarło mniej ludzi, niż przed pandemią. Ale wiadomo, to wina ich służby zdrowia, że dba o interesy ich obywateli.

Nie po to PiS posłuszne wykonuje rozkazy ciemnych sił na świecie, aby teraz jakiś śmieć z prowincji miał odwagę go krytykować. To ty będziesz wisiał – krzyczą w myślach w moim kierunku – a ja muszę się zastanowić, czy nie mówią prawdy.

Jak będziesz dalej pisał takie rzeczy – kołata się w myśli członka sekty i sympatyka PiS na ważnym stanowisku, to cię zabijemy, np. nie damy ci respiratora. Zakażemy ci nawet kupna cebuli i czosnku w sklepie – nie wejdziesz tam bez szczepionki. Nie po to żona Mateusza nie ujawnia oświadczenia majątkowego, aby jakiś śmieć z podopolskiej wsi krzyczał, że członkowie rządu (w tym były minister od przedwczesnego umierania) mają udziały w przedsiębiorstwach produkujących szczepionki.

Ty TVN-owska dziwko, milcz śmieciu. Ty Kałwo jeden!

Ale dane Eurostatu nie kłamią...

Źródło grafiki:

Onet.pl i https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/nadmiarowe-zgony-w-kwietniu-w-polsce-ponad-65-proc-tylko-jedno-panstwo-mialo-wiecej,1064871.html


image

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale